امروز: جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ [2023/03/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61461 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲:۴۵:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

عباس شیریان درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

البرز لوله پاسارگاد تولیدکننده لوله و اتصالات پلی‌اتیلن و قفس ماهی است/ تولیدات شرکت البرز لوله پاسارگاد دربخش صنایع و شیلات می باشد

خبرایران : مدیرعامل شرکت البرز لوله پاسارگاد گفت : در حال حاضر شرکت البرز لوله پاسارگاد در چند شهر شمالی و جنوبی کشورهمچون بندرانزلی و بندرعباس نمایندگی فعال دارد و در حال جذب نمایندگی در سایر شهرها می‌باشیم.
البرز لوله پاسارگاد تولیدکننده لوله و اتصالات پلی‌اتیلن و قفس ماهی است/ تولیدات شرکت البرز لوله پاسارگاد دربخش صنایع و شیلات می باشد

عباس شیریان مدیرعامل شرکت البرز لوله پاسارگاد درگفتگوبا خبرایران اظهارداشت: شرکت البرز لوله پاسارگاد تولیدکننده لوله و اتصالات پلی‌اتیلن در منطقه تهران، شهرک صنعتی عباس آباد مستقر می‌باشد.

وی عنوان داشت : محصولات لوله و اتصالات ما از سایز ۱۶ میلی‌متر تا ۲۵۰ میلی‌متر و ۳۱۵ میلی‌متر با فشارهای مختلف را برای بخش کشاورزی و آبرسانی تولید می‌کنیم. در حال حاضر تولیدات ما در بحث قفس پرورش ماهی شامل: لوله و اتصالات، انواع براکت، سه‌راهی، زانو و اتصالات مربوطه می‌باشد.

مدیرعامل شرکت البرز لوله پاسارگاد افزود: در حال حاضر در چند شهر شمالی و جنوبی کشور همچون بندرانزلی و بندرعباس نمایندگی فعال داریم و در حال جذب نمایندگی در سایر شهرها می‌باشیم، زیرا بحث پرورش ماهی در تمام خط مرزی دریایی در حال بهره‌برداری و رو به رشد است.

وی ادامه داد: تولیدات ما بیشتر در بخش صنایع قرار می‌گیرد ، منتها اگر در بخش شیلات تسهیلاتی تخصیص داده شود، ما نیز ذی‌نفع شده و تولیدات خودمان را افزایش خواهیم داد. با توجه به اینکه مواد اولیه ما اکثرا تولید پتروشیمی‌های داخلی و بومی‌سازی‌ است، گام بزرگی در جلوگیری از واردات صورت گرفته است و به همین دلیل تاثیر مثبتی بر قیمت تمام شده محصول دارد.

شیریان درپایان سخنان خود گفت: هم‌اکنون با کشورهایی همچون یونان، آذربایجان و ارمنستان در حال مذاکره برای صادرات هستیم. همچنین، ۱۰ درصد تخفیف نمایشگاهی  درششمین نمایشگاه بین المللی شیلات،ابزیان،ماهیگیری و صنایع وابسته نیز برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته‌ایم.

 

آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی عباس‌آباد، بلوار ابن‌سینا، خیابان بهارستان، خیابان بلوط، پلاک ۹۷۱
شماره تماس:

02136458750

09121892989


آدرس سایت:
www.Alborzpasargadpipes.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب