امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61458 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۳:۱۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

مهندس علیرضا گرامی در گفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

گروه صنعتی نیک اتیلن صنعت کرج تولید پمپ‌های ۲۵۰ و ۳۳۵ تخصصی بر روی آب شور در پروژه‌های شیلات انجام می دهد

خبرایران : رئیس هیات مدیره گروه صنعتی نیک اتیلن صنعت کرج گفت: ما تولید پمپ‌های ۲۵۰ و ۳۳۵ تخصصی بر روی آب شور در پروژه‌های شیلات انجام می دهیم که در این زمینه جزو اولین شرکت‌هایی هستیم که بصورت تخصصی پمپ آب شور تولید می‌کنیم که بیشترین تطبیق را با دریا و رودخانه‌ها دارند.
گروه صنعتی نیک اتیلن صنعت کرج تولید پمپ‌های ۲۵۰ و ۳۳۵ تخصصی بر روی آب شور در پروژه‌های شیلات انجام می دهد

 مهندس علیرضا گرامی رئیس هیات مدیره گروه صنعتی نیک اتیلن صنعت کرج درگفتگو با خبرنگار خبرایران اظهارداشت : محصولات شرکت گروه صنعتی نیک اتیلن شامل: لوله و اتصالات پلی اتیلن از سایز ۱۶ تا ۵۰۰ و ۱۶۰۰ می‌باشد و تا فشار کاری ۳۲ بار تولید می‌شود.
وی عنوان داشت : این لوله‌ها جدا از اینکه در بحث شیلات بر روی پروژه‌های خاص سرمایه‌گذاری می‌کند، در بحث آب و فاضلاب و شرکت‌های نفت و گاز نیز خدمات ارائه می‌دهد.
مهندس گرامی افزود : فعالیت دیگر ما تولید پمپ‌های ۲۵۰ و ۳۳۵ تخصصی بر روی آب شور در پروژه‌های شیلات می‌باشد که در این زمینه جزو اولین شرکت‌هایی هستیم که بصورت تخصصی پمپ آب شور تولید می‌کنیم که بیشترین تطبیق را با دریا و رودخانه‌ها دارد.
وی ادامه داد : سعی کرده‌ایم بخش‌هایی ازصنعت شیلات از جمله: «زهکش‌ها» و«شیر تخلیه‌ها» را نوآوری کنیم. در همین زمینه رقبایی از کشورهای اکوادور، تایلند، چین، فیلیپین داریم.
رئیس هیات مدیره گروه صنعتی نیک اتیلن صنعت کرج افزود: محصولات سایت‌های تولیدی ما به تمامی شهرهای استان‌های جنوبی و شمالی ارسال می‌شود و در همین زمینه از لحاظ فرآیند و برآیند همواره پیشتاز بوده‌ایم و مستقیما پروژه‌ها را اجرا می‌کنیم که به همین جهت به نقاط ضعف و قوت خود پی خواهیم برد تا خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهیم.

 

کارخانه:

آدرس: کرج، کمالشهر، بلوار شورا، خیابان دوم، پلاک 3
تلفن: 02634717279

 


 آدرس سایت:

nikethylenekaraj.ir
 

 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب