امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ [2022/12/04]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61419 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۸:۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

یزد؛ میزبان بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی شد

خبرایران : میزبانی بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پس از شش دوره برگزاری در پایتخت از تهران خارج و به استان یزد واگذار شد.
یزد؛ میزبان بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی شد

به گزارش خبرایران از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون،‌ بهمن سال ۱۳۹۳ هفدهمین دوره جشنواره به میزبانی کرمانشاه برگزار شد و پس از آن تهران میزبان تمامی دوره‌های ۱۸ تا ۲۳ این رویداد بین‌المللی بود. این در حالی است که سال ۱۳۹۹ به‌دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا، این رویداد با وقفه روبرو شد.

بر اساس این گزارش در حال حاضر بخش منطقه‌ای این جشنواره‌ از روز ۲۲ آبان آغاز شده و تا  روز ۳ آذر ۱۴۰۱ ادامه دارد تا برگزیدگان رقابت‌های این پنج منطقه و چند قصه‌گوی بین‌المللی در شهر یزد و در مرحله پایانی این رویداد با یکدیگر به رقابت بپردازند.

یزد یک‌بار دیگر در سال ۱۳۸۰ میزبان پنجمین دوره این رویداد بود.

به گفته محمود مروج رییس بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، این جشنواره یکی از دست‌آوردهای مهم با پیشینه‌ای ارزشمند است که توانسته بیست‌وسه دوره خود را پربار پشت سر بگذارد.

بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دبیری‌ محمد گودرزی‌دهریزی همزمان با شب یلدا برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب