امروز: سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ [2024/03/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61385 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۷:۲۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

بابک اسفندمزدرگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

شرکت اکسون اکسیر کالا هم‌اکنون درزمینه داروسازی فعالیت دارد/ اقتصاد دستوری بیشترین تاثیر منفی را برفروش کالا می‌گذارد

خبرایران مدیربازرگانی شرکت اکسون اکسیر کالا گفت : اقتصاد دستوری بیشترین تاثیر منفی را بر فروش کالا می‌گذارد، به این نحو که با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، قیمت مواد اولیه وارداتی افزایش پیدا کرد و درپی سرگردانی اختصاص دادن یا ندادن این ارز دولتی، شرکت‌ها مقابل بانک مرکزی صف می‌بندند و پولشان راکد می‌شود.
شرکت اکسون اکسیر کالا هم‌اکنون درزمینه داروسازی فعالیت دارد/ اقتصاد دستوری بیشترین تاثیر منفی را برفروش کالا می‌گذارد

بابک اسفندمزمدیربازرگانی شرکت اکسون اکسیرکالا درگفتگوبا خبرنگارخبرایران اظهارداشت: زمینه تخصصی فعالیت شرکت اکسون اکسیرکالا تامین مواد اولیه دارویی، غذایی، آرایشی_ بهداشتی و تجهیزات پزشکی برای صنایع مرتبط می‌باشد که بصورت صنعتی در این حوزه کار می‌کنیم.

اسفندمزعنوان داشت : شرکت اکسون اکسیر کالا سابقه ۷ ساله دارد که ابتدا بر روی مکمل‌های غذایی تمرکز داشتیم و پس از آن وارد حوزه تامین مواد اولیه با توجه به شرایط اقتصادی کشور شدیم و هم‌اکنون نیز در زمینه داروسازی فعالیت می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه ارسال کالا به سراسر کشور ظرف ۴۸ ساعت صورت می‌پذیرد، تاکید کرد: متاسفانه در زمان کرونا مجبوربه تعطیلی شرکت شدیم و نتوانستیم از سوی ارگان‌های بالادستی حمایت شویم.

مدیربازرگانی شرکت اکسون اکسیرکالا افزود: اقتصاد دستوری بیشترین تاثیر منفی را بر فروش کالا می‌گذارد، به این نحو که با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، قیمت مواد اولیه وارداتی افزایش پیدا کرد و درپی سرگردانی اختصاص دادن یا ندادن این ارز دولتی، شرکت‌ها مقابل بانک مرکزی صف می‌بندند و پولشان راکد می‌شود؛ در نتیجه اقلام دارویی در بازار کاهش پیدا می‌کند؛ به همین دلیل بازار باید قیمت ارز را مشخص کند.

 

سایت : eekco.co

 

شماره تماس ما

شماره تلفن شرکت:
021-88342437
021-26721719
 

ایمیل های ما

ایمیل شرکت:
info@eekco.co

 

زمان فعالیت ما

 

شنبه تا چهارشنبه
08:30 الی 17:00

 

 

راه ارتباط مستقیم ما

ارتباط مستقیم با واتساپ و تلگرام:
09366817140

 

فکس ما

شماره فکس:
021-88327989

 

آدرس ما

آدرس:
ایران , تهران , شریعتی , سمیه , بعد از تقاطع بهار , بن بست خوانساری , پلاک 6 واحد 8

 

خدمات ما:

 

محصولات ما :

 

 

 

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب