امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61333 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۳:۴۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

علیرضا محتشمی درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

شرکت نوین نگرش صنعت چوب اولین سازنده دستگاه کات درایران است/ نوین نگرش صنعت چوب بیش از100 دستگاه نصب شده درسراسرکشوردارد/ تولید کنندگان و کارآفرینان نیازمند حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی هستند

خبرایران : مدیرعامل شرکت نوین نگرش صنعت چوب برند وین کم گفت : ما درشرکت دانش بنیان نوین نگرش صنعت چوب ۱۰ سال است که به تولید و برش دستگاه کات اشتغال داریم و اولین سازنده دستگاه کات در ایران هستیم .
شرکت نوین نگرش صنعت چوب اولین سازنده دستگاه کات درایران است/ نوین نگرش صنعت چوب بیش از100 دستگاه نصب شده درسراسرکشوردارد/ تولید کنندگان و کارآفرینان نیازمند حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی هستند

علیرضا محتشمی مدیرعامل شرکت نوین نگرش صنعت چوب برند وین کم درگفتگو با خبرنگار خبرایران اظهارداشت: شرکت دانش بنیان نوین نگرش صنعت چوب ۱۰ سال است که به تولید و برش دستگاه کات اشتغال داریم و اولین سازنده دستگاه کات در ایران هستیم .
محتشمی ابرازداشت : در حال حاضر بیش از ۱۲۰ دستگاه در حال کار و نصب در سراسر کشور داریم و با رقبای خارجی در یک سطح تولید می‌باشیم و خوشبختانه توانسته‌ایم در یکسال اخیر جای رقبای خارجی را در بازار پر کنیم.
وی ادامه داد : به علت اینکه از تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته‌ایم، محصولات مان  گرید دانش بنیان را دریافت کرده‌اند. همچنین ما نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور داشته و در حال صادرات به کشور دوبی نیز می‌باشیم.
مدیرعامل شرکت نوین نگرش صنعت چوب برند وین کم افزود: در شرایط حال حاضر و با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه، ما نیازمند حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و مدیرانی هستیم که دستی در کارهای اجرایی داشته باشند.

آدرس کارخانه و دفتر مرکزی: شهرک صنعتی چهاردانگه ، مهرتاش 5 / 21 ، پلاک 48
تلفن : 02155250464

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب