امروز: دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ [2023/12/11]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 61333 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۳:۴۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

علیرضا محتشمی درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

شرکت نوین نگرش صنعت چوب اولین سازنده دستگاه کات درایران است/ نوین نگرش صنعت چوب بیش از100 دستگاه نصب شده درسراسرکشوردارد/ تولید کنندگان و کارآفرینان نیازمند حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی هستند

خبرایران : مدیرعامل شرکت نوین نگرش صنعت چوب برند وین کم گفت : ما درشرکت دانش بنیان نوین نگرش صنعت چوب ۱۰ سال است که به تولید و برش دستگاه کات اشتغال داریم و اولین سازنده دستگاه کات در ایران هستیم .
شرکت نوین نگرش صنعت چوب اولین سازنده دستگاه کات درایران است/ نوین نگرش صنعت چوب بیش از100 دستگاه نصب شده درسراسرکشوردارد/ تولید کنندگان و کارآفرینان نیازمند حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی هستند

علیرضا محتشمی مدیرعامل شرکت نوین نگرش صنعت چوب برند وین کم درگفتگو با خبرنگار خبرایران اظهارداشت: شرکت دانش بنیان نوین نگرش صنعت چوب ۱۰ سال است که به تولید و برش دستگاه کات اشتغال داریم و اولین سازنده دستگاه کات در ایران هستیم .
محتشمی ابرازداشت : در حال حاضر بیش از ۱۲۰ دستگاه در حال کار و نصب در سراسر کشور داریم و با رقبای خارجی در یک سطح تولید می‌باشیم و خوشبختانه توانسته‌ایم در یکسال اخیر جای رقبای خارجی را در بازار پر کنیم.
وی ادامه داد : به علت اینکه از تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته‌ایم، محصولات مان  گرید دانش بنیان را دریافت کرده‌اند. همچنین ما نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور داشته و در حال صادرات به کشور دوبی نیز می‌باشیم.
مدیرعامل شرکت نوین نگرش صنعت چوب برند وین کم افزود: در شرایط حال حاضر و با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه، ما نیازمند حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و مدیرانی هستیم که دستی در کارهای اجرایی داشته باشند.

آدرس کارخانه و دفتر مرکزی: شهرک صنعتی چهاردانگه ، مهرتاش 5 / 21 ، پلاک 48
تلفن : 02155250464

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب