امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ [2022/12/04]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61103 تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

فولاد نصر آذربایجان باسابقه ای درخشان در تولید تیرآهن، نبشی و ناودانی در صنعت فولاد

خبرایران : شرکت فولاد نصر آذربایجان از فعالان باسابقه در صنعت فولاد است که در زمینه تولید تیرآهن، نبشی و ناودانی فعالیت می‌کند.
فولاد نصر آذربایجان باسابقه ای درخشان در تولید تیرآهن، نبشی و ناودانی در صنعت فولاد

شرکت فولاد نصر آذربایجان  با تجربه ای حدوداً 40 ساله مدیران و بنیانگذاران خود در امر بازرگانی شمش و تولید و مقاطع فولادی، یکی از مهمترین و بزرگترین واحدهای تولید فولاد در کشور می‌باشد.

کارخانه فولاد نصر آذربایجان با بهره گیری از خط تولید پیشرفته آلمانی-ایتالیایی و نیز نظارت نزدیک مهندسان و کارشناسان اروپایی، از بدو پیدایش خود در سال 1387 تا امروز استراتژی مشخصی را به عنوان مبنای کار خود در نظر داشته است:

تامین مقاطع فولادی با کیفیت و مطمئن جهت بر آورده کردن نیاز صنایع مختلف کشور، همگام با استفاده از فرصتهای موجود جهت نفوذ به بازارهای صادراتی خارجی.

ما در فولاد نصر آذربایجان وظیفه خود می‌دانیم که کیفیت مقاطع فولادی تولید شده را بهبود دهیم و جهت نیل به این هدف، بطور مستمر پروژه‌ها تحقیقی جدیدی را در دستور کار خود قرار می دهیم و از دانش و تجربه متخصصین اروپایی جهت طرحهای توسعه خود استفاده میکنیم.

فولاد نصر آذربایجان که به عنوان کارخانه نبشی ، کارخانه ناودانی و … شناخته میشود هم اکنون دارای بخش‌های مختلفی چون خط تولید نبشی، ناودانی، تیرآهن، میلگرد و اکسیژن است و واحد ذوب آهن نیز به زودی به مجموعه فولاد نصر آذربایجان اضافه خواهد شد.

مهمترین ارزشهای سازمانی شرکت فولاد نصر آذربایجان عبارتند از: صداقت، خلاقیت، سخت کوشی و اخلاق و بواسطه آنها : ما برآنیم که کیفیت زندگی کارکنان مان، جایگاه رقابتی شرکت مان و توان فنی صنعت فولاد ایران را به سطح بالاتری ارتقاء دهیم.

تماس با ما

https://nasrsteel.com/wp-content/uploads/2022/02/nasrsteel14.webp

 

 

https://nasrsteel.com/wp-content/uploads/2022/02/nasrsteel12.webp

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب