امروز: پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ [2024/02/29]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 60825 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ ساعت ۳:۳۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

میکرو پیگمنت ابرو یا میکروپیگمنتیشن چیست؟

خبرایران : میکرو پیگمنت ابرو در واقع مخفف شده روش میکروپیگمنتیشن ابرو می باشد. میکروپیگمنتیشن چیست؟ این روش انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. به همین دلیل هر نوع تغییری در فرم ابرو را امکان پذیر می کند. هرچند که این تکنیک به دلیل نوع دستگاه و تزریق نقطه ای رنگ به پوست هم محبوب است و کاربرد گسترده ای در زمینه فرم دهی ابرو دارد.
میکرو پیگمنت ابرو یا میکروپیگمنتیشن چیست؟

 میکرو پیگمنت ابرو یا میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکرو پیگمنت ابرو در واقع مخفف شده روش میکروپیگمنتیشن ابرو می باشدمیکروپیگمنتیشن چیست؟ این روش انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. به همین دلیل هر نوع تغییری در فرم ابرو را امکان پذیر می کند. هرچند که این تکنیک به دلیل نوع دستگاه و تزریق نقطه ای رنگ به پوست هم محبوب است و کاربرد گسترده ای در زمینه فرم دهی ابرو دارد. در این روش رنگ به لایه های زیرین پوست تزریق می شود و ماندگاری بالایی دارد. آموزش هاشور ابرو با دستگاه میکرو پیگمنتیشن در آکادمی مریم حمزه طبق بروز ترین تکنیک دنیا انجام می شود. همچنین پس از پایان آموزش، سرتیفیکیت دوره به هنرجو اهدا می شود. در صورتی که به حد نصاب انتظارات آکادمی برسید، می توانید در یکی از شعب تخصصی مریم حمزه ای کار خود را شروع کنید.

 

قیمت میکرو پیگمنتیشن در تهران

ابرو قیمت میکرو پیگمنتیشن ابرو بستگی به فاکتورهای متنوعی دارد. یکی از اصلی ترین موارد تعیین کننده قیمت ميكروپيگمنتيشن ابرو، موادی است که برای این تکنیک مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از برند های باکیفیت و شناخته شده در تعیین هزینه تاثیرگذار است. از دیگر مواد تعیین کننده قیمت می توانیم به موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی، دستمزد مستر، تجهیزات استفاده شده و غیره استفاده کنیم.

بهترین روش برای مطلع شدن از هزینه، مراجعه حضوری به مرکز تخصصی یا مراجعه به سایت مرکز تخصصی مد نظرتان می باشد. در مراکز تخصصی مریم حمزه ای می توانید میکروپیگمنتشن و خدمات دیگری چون رژ لب دائم انواع ماساژ و انواع خدمات آرایش های نیمه دائمی را با بهترین قیمت انجام دهید. همچنین در آکادمی مریم حمزه ای می توانید دوره آموزش هاشور ابرو میکروپیگمنتیشن را بر اساس آخرین متدهای آموزشی در دنیا بگذرانید.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن با بهترین مواد

میکرو پیگمنتیشن ابرو یکی از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائمی صورت است که شباهت به تاتو ابرو دارد. این روش به دلیل شباهتی که به تاتو ابرو دارد، گاهی اوقات با تاتو ابرو اشتباه گرفته می شود. این دو روش مشابه یکدیگر هستند اما جوهری که در میکروپیگمنتیشن استفاده می شود با جوهر تتو تفاوت دارد. ماندگاری جوهر میکروپیگمنتیشن در ریموو ابرو نیز موثر است. هرچند که درد این روش کمتر از تاتو است ولی باز هم از کرم ها یا اسپری های بی حسی برای کاهش درد استفاده می شود. این روش یکی از ماندگارترین روش ها برای رفع نواقص ابرو و فرم دهی ابرو می باشد. ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو چندین سال است و در صورتی که پس از گذشت چند سال، رنگ ابرو کمرنگ شد می توانید اقدام به ترمیم نمایید.

مدل میکروپیگمنتیشن ابرو

انتخاب مدل میکروپیگمنتیشن ابرو بستگی به فاکتورهای متفاوتی دارد. زمانی که برای انتخاب مدل ابرو به مرکز تخصصی مراجعه می کنید در ابتدا هارمونی اجزای چهره شما مورد بررسی قرار میگیرد. میزان درشتی چشم و فاصله چشم و ابرو از مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده مدل ابرو هستند. زیرا مدل ابرو باید به گونه ای انتخاب شود که با اجزای چهره تناسب داشته باشد. برای انتخاب مدل ابرو می توانید به صورت آنلاین با مشاوران حرفه ای مرکز تخصصی مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید. زیرا تنها با ارسال یک عکس و به صورت رایگان می توانید مشاوره جامعی درباره میکرو پیگمنتیشن و تاتو ابرو کسب کنید. همچنین می توانید برای مشاوره رایگان به صورت حضوری به یکی از مراکز تخصصی مریم حمزه ای مراجعه نمایید.

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب