امروز: پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ [2024/02/29]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 60739 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۳:۳۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

امیرعباس تقی‌پور خبرداد؛

تجلیل از نیم قرن فعالیت حرفه‌ای سیدغلامرضا کاظمی‌دینان

خبرایران : مراسم تجلیل از نیم قرن فعالیت حرفه‌ای سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، نهم شهریورماه در کوشک باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار خواهد شد.
تجلیل از نیم قرن فعالیت حرفه‌ای سیدغلامرضا کاظمی‌دینان

مراسم تجلیل از نیم قرن فعالیت حرفه‌ای سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، نهم شهریورماه در کوشک باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار خواهد شد.

 امیرعباس تقی‌پور (مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات) با تاکید بر اینکه تجلیل از بزرگان و استادان حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه را بر خود تکلیف می‌دانیم، گفت: به پاس سال‌ها تلاش و فعالیت حرفه‌ای استاد سیدغلامرضا کاظمی‌دینان از پیشکسوتان عرصه ارتباطات و پیش‌قراولان حوزه روابط عمومی مراسم تجلیلی برای ایشان برگزار خواهد شد.

مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات، ضمن اعلام خبر برگزاری این مراسم، بیان کرد: ماهنامه مدیریت ارتباطات که امسال وارد سیزدهمین سال فعالیتش شد، بر خود وظیفه می‌داند تا از پیشگامان این حوزه به پاس سال‌ها تلاش و مجاهدتشان در این حرفه دشوار تقدیر و تجلیل به عمل آورد. بر آن شدیم تا در اولین مراسم از استاد سیدغلامرضا کاظمی‌دینان از پیشکسوتان عرصه ارتباطات و پیش‌قراولان حوزه روابط عمومی تجلیل کنیم.

تقی‌پور با بیان اینکه فعالیت در حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات یکی از پرمشغله‌ترین و حساس‌ترین بخش‌هایسازمان است، گفت: نباید فراموش کرد جایگاه و موقعیت کنونی روابط‌عمومی حاصل کوشش‌هایصورت گرفته از سویبزرگان و نخبگانی است که در این سه دهه اخیراز هیچ تلاشی دریغ نورزیدند. از این رو ماهنامه مدیریت ارتباطات بنا دارد تا به پاس تقدیر از تلاش‌های این بزرگان مراسم‌های تقدیری برگزار کند.

مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات ادامه داد: استاد سیدغلامرضا کاظمی‌دینانفردی است که هیچگاه نگاهش به روابط عمومی توجیه‌گر و در خدمت فرمایشات سازمانی نبوده و نیست. او در بیش از نیم قرن فعالیت و حضورش در عرصه ارتباطات و روابط عمومی توانسته با ایجاد فضایی حرفه‌ای در محیط‌های کاری، علاوه بر آنکهبه هدف اصلی روابط عمومی که ایجاد حلقه اتصالی بین افکار عمومی و مدیران ارشد است جامعه عمل بپوشاند، کارگزاران این حرفه را به گفته خودش مانند اهالی یک محله همراه و هم‌مسیردیده است.

او افزود: همین یک ویژگی که در رفتار حرفه‌ای و عملکرد استاد کاظمی‌دینان است می‌تواند الگویی باشد برای تمامی فعالان و مدیران این حوزهتا بتوانند افزون براقناع افکار عمومی، با برقراری ارتباطی موثر و تصمیم‌گیری‌هایی که منجر به ارتقا جایگاه سازمان و در نهایت کاهش مشکلات کشور می‌شود، گامی موثر در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی فردی و حرفه‌ای خود بردارند.

مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات همچنین اظهار کرد: ارتباطات چیزی نیست جز برقراری روابطی موثر، پایدار و هدفمند و ایجاد فضایی تعاملی که به قطع فعالان این حوزه با شنیدن آن می‌دانند سیدغلامرضا کاظمی‌دینان از پیشگامان آن است.

امیرعباس تقی‌پور در پایان بیان کرد: این مراسم نهم شهریورماه در کوشک باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از ساعت ۱۶ تا ۱۹، با همکاری انجمن روابط عمومی ایران، انجمن متخصصان روابط عمومی، کانون تبلیغات ایران نوین و منطقه گردشگریاراضی عباس آباد برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، در این مراسم استادان، مدیران، کارشناسان، فعالان حوزه روابط عمومی، ارتباطات و رسانه و همچین هنرمندان حضور خواهند داشت.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب