امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 6061 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۲:۳۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپاخبرداد؛

افزایش تولید «تیبا2» و آغاز تولید «ساینا» تا پایان سال

خبرایران: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از برنامه ریزی برای افزایش تولید خودرو تیبا2 تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: استقبال از این خودرو در بازار بیش از حد تصورات قبلی بوده است.
افزایش تولید «تیبا2» و آغاز تولید «ساینا» تا پایان سال

به گزارش خبرایران ، مهندس سعید مدنی در گفت و گو با سایپانیوز اظهار کرد: خط تولید خودرو تیبا2 در حال حاضر به طور مستمر در شرکت سایپا فعالیت می کند و با برنامه ریزی های انجام شده تولید این خودرو تا پایان سال افزایش خواهد یافت.

وی افزود: با توجه به کیفیت و زیبایی خاصی که این خودرو از آن بهره می برد می تواند نقش یک محصول راهبردی را با برند گروه خودروسازی سایپا ایفا کند.

وی تاکید کرد: خودرو تیبا2 بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته از مشتریان و لحاظ کردن تمامی موارد فنی و ایمنی طراحی و ساخته شده است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در بخش دیگری از اظهارات خود به افزایش تولید محصولات پلتفرم ایکس 200 اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این برنامه با سرعت در حال پیشرفت است و تولید خودروهای ایکس 100 در سایپا به طور محسوسی جای خود را به تیبا و تیبا2 داده و تلاش می کنیم تا پایان سال تولید خودرو ساینا را نیز آغاز کنیم.

مهندس مدنی در خاتمه ضمن تاکید مجدد بر تولید حداقلی خودروهای چینی در سبد محصولات سایپا گفت: بیشتر تولیدات گروه سایپا را محصولات با برند سایپایی شکل خواهند داد و خودروهای چینی کمتر از 10 درصد تولیدات را در اختیار خواهند داشت.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب