امروز: چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ [2022/08/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 60608 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

ویژه برنامه های منطقه 5 در ایام محرم و صفر اعلام شد

خبرایران : معاون امور فرهنگی و اجتماعی منطقه 5 از ویژه برنامه های این معاونت به مناسبت ماه محرم و صفر با عنوان نجات اهل عالم با حسین (ع) است در سطح محلات منطقه خبر داد.
ویژه برنامه های منطقه 5 در ایام محرم و صفر اعلام شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵، با آغاز ماه محرم و شروع ایام عزاداری، روح اله حدادی معاون امور فرهنگی و اجتماعی منطقه 5 با اشاره به ویژه برنامه های این معاونت، اظهار داشت: برنامه های فرهنگی با عنوان "نجات اهل عالم با حسین (ع) است " با مشارکت ادارات اجتماعی نواحی، سرای محلات، مساجد، هیئات مذهبی در سطح محلات منطقه برگزار می شود. 
او افزود: برپایی هیئات نوجوانان حسینی، تجمع بزرگ عزاداران و هیئات مذهبی با شعار ما ملت امام حسینیم، برپایی خیمه های زندگی حسینی، برگزاری مراسم روضه ویژه بانوان با عنوان زیر آسمان، اجرای تئاتر با موضوع مفاهیم و سبک زندگی و ... از جمله برنامه های اجرایی در این ایام می باشد.
حدادی در پایان با اشاره به سایر برنامه های ایام عزاداری، اذعان داشت: اجرای تعزیه، روضه خوانی درب منازل شهدا، محفل آیینی کشتی نجات، همایش باید و نبایدهای تلاوت قرآن، مسابقات شعر خوانی آیینی ویژه ماه محرم و کرسیهای آزاد تلاوت از ویژه برنامه های در سطح  محلات می باشد.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب