امروز: پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ [2023/06/08]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 60593 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱:۳۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

حمایت بیمه رازی از هیئت‌های عزاداری حسینی

خبرایران : مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه رازی از استقبال قابل توجه هیئت‌های مذهبی از بیمه مسئولیت بیمه رازی مختص ماه‌های محرم و صفر خبر داد و گفت: بیمه مسئولیت هیئت‌های مذهبی بیمه رازی ویژه ماه‌های محرم و صفر با ارائه خدمات متفاوت در سال جاری به جامعه هدف معرفی شد و تا به امروز بیش از 200 هیئت مذهبی تنها یک قرارداد تحت پوشش بیمه رازی قرار گرفته‌اند.
حمایت بیمه رازی از هیئت‌های عزاداری حسینی

به گزارش خبرایران از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، شهرزاد شهیدی- مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه رازی که مهمان چهل و ششمین رویداد سه‌شنبه‌های پاسخگویی این شرکت بود گفت: بیمه رازی در سال‌های گذشته همزمان با ایام ماه محرم بیمه مسئولیت هیئت‌های مذهبی را به هموطنان معرفی می‌کرد اما در سالجاری با توجه به درخواست‌های ارسالی به بیمه رازی بیمه مسئولیت هیئت‌های مذهبی با خدمات به‌روزتری به جامعه معرفی شد که در گام نخست با همکاری با بنیاد دعبل خزاعی بیش از 200 هیئت مذهبی تحت پوشش بیمه مسئولیت هیئت‌های مذهبی برای ایام محرم و صفر قرار گرفتند.

او با اشاره به اینکه این بیمه نامه دارای شش طرح بیمه‌ای است خاطرنشان کرد: در روزهای گذشته بیمه رازی طی پیامکی به تمام هیئت‌های مذهبی بیمه‌نامه ایام محرم سال 1401 را معرفی کرده که مسئولین هیئت‌ها با ارائه پیامک مدنظر به نمایندگان و شعب بیمه رازی می‌تواند از تخفیف 25 درصدی این شش طرح متناسب با شرایط هیئت خود استفاده کنند.

شهیدی تصریح کرد: انواع حوادث احتمالی همچون سقوط داربست، آتش سوزی و … تحت پوشش بیمه‌ مسئولیت بیمه رازی برای ایام محرم است.

مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه رازی با بیان اینکه شعبه شهرستان سمنان بیمه رازی یک خط اختصاصی برای پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی هیئت‌ها در بیمه نامه مسئولیت هیئت‌های مذهبی در نظر گرفته است. یادآور شد: هیئت‌ها خارج از قرارداد بیمه رازی با بنیاد خزاعی امکان خرید بیمه نامه مسئولیت را دارند اما دیگر شامل تخفیف 25 درصدی نخواهند شد.

او در رابطه با بیمه دوچرخه گفت: در پاییز سال گذشته بیمه دوچرخه به شبکه فروش ابلاغ شد اما به دلیل آنکه در شش ماهه دوم سال میزان استفاده از دوچرخه کاهش می‌یابد این بیمه آنطور که باید مورد استقبال قرار نگرفت اما در سال جدید با بررسی نیاز جامعه امکانات جدیدی همچون پوشش سرقت دوچرخه به این بیمه نامه افزوده خواهد شد.

شهیدی در پاسخ به سوال نمایندگان شبکه فروش تاکید کرد:  فرم‌های پیشنهادی برای بیمه‌های مسئولیت به ویژه بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارگران به‌روز شده است.

مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه رازی افزود: در گذشته پوشش کارفرما در قبال عوامل اجرایی حذف شده بود که پیمانکاران و افرادی که در پروژه‌ها فعال هستند واکنشی وجود داشت که بیمه مرکزی در سال جاری این پوشش را به بیمه نامه‌ها افزود و شرایط گذشته به طور کامل لغو شده و تمام افراد می‌توانند از پوشش بیمه مسئولیت استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، در انتهای این جلسه، دکتر ناصر الدین اسلامی فرد مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، سند یک درخت را به رسم مسئولیت اجتماعی به مهمان نشست تقدیم کرد.

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب