امروز: چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ [2022/08/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
 گیتار شیراز ، بزرگترین کارگاه ساخت و فروش «گیتار»، «تار»، «سنتور» و «کمانچه» در ایران
کد خبر: 60592 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱:۳۵:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

رئیس کل بیمه مرکزی به دنبال پیام تسلیت مقام معظم رهبری به آسیبر:

تعهدات صنعت بیمه در قبال خسارت دیدگان سیل در دو سطح انجام خواهد شد

خبرایران : شرکت های بیمه موظفند خارج از تشریفات رایج اداری به تمامی تعهدات خود در قبال بیمه گذاران خسارت دیده سیل اخیر اقدام کنند.
تعهدات صنعت بیمه در قبال خسارت دیدگان سیل در دو سطح انجام خواهد شد
رئیس کل بیمه مرکزی به دنبال فرمان مقام معظم رهبری در خصوص ترمیم خسارات سیل اخیر و حمایت از آسیب دیدگان، افزود: خسارات واحدهای تحت پوشش بیمه حوادث با جدیت و به سرعت ارزیابی و فرایند پرداخت آن آغاز خواهد شد.
رئیس کل بیمه مرکزی با تفکیک این بیمه نامه ها از تعهدات "صندوق حوادث طبیعی" تصریح کرد: بخش اندکی از منابع صندوق یادشده از محل پرداخت های مردم در قبوض برق و بخش عمده ای از آن توسط سازمان برنامه و بودجه تامین خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: فقدان منابع مالی و اعتبارات کافی، مانع ارزیابی خسارات نیست و همکاران ما با دقت میزان خسارت های سیل زدگان را برآورد خواهند کرد.
رئیس شورای عالی بیمه با تاکید بر عزم جدی دولت و صنعت بیمه برای رفع دغدغه های زیان دیدگان حوادث طبیعی ابراز امیدواری کرد با تامین اعتبارات پیش بینی شده در قانون، روند پرداخت خسارات واحدهای آسیب دیده فراهم شود.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب