امروز: چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ [2022/08/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 60565 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

علی یزدانیان درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

هواگستران پایش در زمینه کمپرسور و هوای فشرده مشغول به فعالیت است/ با استفاده از برندهای روز دنیا و تکنولوژی‌های برترهایتک با صاحبین صنایع ، مشاغل و کارگاه‌های صنعتی همکاری داریم

خبرایران : مدیرعامل شرکت هواگستران پایش گفت : ما در 10 سال گذشته توانسته ایم به انتخاب بهینه و بهتر صاحبین صنایع و کارگاه های صنعتی در زمینه خدمات و تهیه کمپرسورهای اسکرو و درایرهای تبریدی در صنعت هوای فشرده همچون مخابرات ، شرکت سنا دام و آزمون کارهمکاری کرده و به آنها کمک کنیم.
هواگستران پایش در زمینه کمپرسور و هوای فشرده مشغول به فعالیت است/ با استفاده از برندهای روز دنیا و تکنولوژی‌های برترهایتک با صاحبین صنایع ، مشاغل و کارگاه‌های صنعتی همکاری داریم

علی یزدانیان مدیرعامل شرکت هواگستران پایش درگفتگو با خبرایران اظهارداشت: شرکت هواگستران پایش با برند پارس گستر از سال ۱۴۰۰ فعالیت رسمی خود را آغاز و بصورت کارگاهی از سال ۱۳۸۵ در زمینه کمپرسور و هوای فشرده مشغول به فعالیت هستیم .
یزدانیان تصریح کرد: در طی 10 ساله اخیر توانسته‌ایم در زمینه تولید «کمپرسورهای پیستونی پارس گستر» در زمینه «هوای فشرده» فعالیت داشته باشیم. همچنین کار «انواع درایرهای تبریدی و جذبی»،«طراحی ، اجرا و نصب خطوط انتقال هوای فشرده»،«انواع مخازن هوای فشرده»،«انواع فیلتر و میکرو فیلتر» و« تهیه ، نصب قطعات و لوازم اصلی (ضمانت)» را نیز انجام می دهیم.
وی ادامه داد: ما توانسته ایم انتخاب‌های بهتر با تکنولوژی‌های برتر هایتک برای صاحبین صنایع و مشاغل و کارگاه‌های صنعتی فراهم آورده و از برندهای روز دنیا استفاده کنیم.
مدیرعامل شرکت هواگستران پایش افزود : همچنین صاحبین مشاغل و کارگاه‌های صنعتی کوچک و بزرگ با ما همکاری نزدیک دارند، مانند «سنادام» که در زمینه تولیدات دام و طیور فعال است ، همچنین با شرکت مخابرات ایران در زمینه خطوط انتقال هوای فشرده در تهران همکاری می‌کنیم و از لوازم تنوماتیک و برقی در کارخانجات استفاده می‌نماییم. ولی حتی با صنایع تازه تاسیس و کارگاه های نوپا نیزهمکاری داشته ایم.
وی ابرازداشت : ما نیازمند حمایت شرکت‌های دولتی که تولیدات دولتی دارند می‌باشیم تا بتوانیم این شرکت را گسترش داده و با بکارگیری مهندسی معکوس کمپرسورهای روز دنیا بتوانیم بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را تولید کنیم.
یزدانیان درپایان سخنان خود گفت : از ویژگی های  شرکت هواگستران پایش سرعت و به روز بودن خدمات می باشد و داشتن بیش از 1000 مشتری نشان دهنده این است که ما به تعهدات خود پایبندیم و به روند رو به رشد خودمان روز به روز ادامه می دهیم.

 

 

آدرس سایت:  

havagostaran.ir

 

 محصولات:

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 گیتار شیراز ، بزرگترین کارگاه ساخت و فروش «گیتار»، «تار»، «سنتور» و «کمانچه» در ایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب