امروز: دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ [2023/09/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 59921 تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۶:۴۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

آرمان موسوی در نشست خبری اعلام کرد؛

ایران دوچرخ قدیمی ترین تولید کننده موتورسیکلت در ایران است/ شاسی و فریم موتور سیکلت در گروه بهمن ساخته می شود/ سال آینده استاندارد یورو ۵ در ساخت محصولات اجباری است/ اظهارنظرها درخصوص میزان آلودگی موتورسیکلت ها صحت ندارد

خبرایران : مدیرعامل ایران دوچرخ گفت : سال آینده استاندارد یورو ۵ درساخت محصولات اجباری می شود و از سال گذشته استاندارد یورو۴ درساخت موتورسیکلت اجباری شد و تمام موتورسیکلت های تولیدی ازاین استاندارد تبعیت می کنند.
ایران دوچرخ قدیمی ترین تولید کننده موتورسیکلت در ایران است/ شاسی و فریم موتور سیکلت در گروه بهمن ساخته می شود/ سال آینده استاندارد یورو ۵ در ساخت محصولات اجباری است/ اظهارنظرها درخصوص میزان آلودگی موتورسیکلت ها صحت ندارد

به گزارش خبرنگارخبرایران، نشست خبری «شرکت ایران دوچرخ» 30 اردیبهشت ماه 1401 با حضور«آرمان موسوی» مدیرعامل شرکت ایران دوچرخ، «امیرعباس زهتاب» عضو هیئت مدیره ایران دوچرخه و اصحاب رسانه درچهارمین نمایشگاه خودروی تهران برگزار و دراین نشست خبری «آرمان موسوی» مدیرعامل ایران دوچرخ اظهارداشت: شرکت ایران دوچرخ قدیمی ترین تولید کننده موتورسیکلت در ایران است که به دهه ۴۰ بر می گردد.
مدیرعامل ایران دوچرخ تصریح کرد : از سال ۹۵ تحولاتی در رابطه با استراتژی کسب و کار در شرکت ایران دوچرخ به وجود آمد و از پارسال شرکت در مسیر رشد و توسعه بدون وقفه در حرکت است و امسال به تیراژ تولید ۱۵ هزار دستگاه تا پایان سال می رسیم؛ سبد محصولات نیز افرایش خواهد یافت.
وی عنوان داشت : سال گذشته ۵ محصول جدید معرفی و امسال ۱۰ محصول جدید معرفی می شود به طوری که در مجموع ۳۰ محصول در ایران دوچرخ تولید خواهد شد.
موسوی تاکید کرد : شاسی و فریم موتور سیکلت در گروه بهمن ساخته می شود؛ در رابطه با سیستم سوخت رسانی از سال ۱۴۰۰ بحث داخلی سازی شدت گرفت و با شرکت دانش بنیان سیستم سوخت رسانی داخلی سازی شده است.
وی ادامه داد: سال آینده استاندارد یورو ۵ درساخت محصولات اجباری می شود و از سال گذشته استاندارد یورو۴ درساخت موتورسیکلت اجباری شد وتمام موتورسیکلت های تولیدی ازاین استاندارد تبعیت می کنند و مراحل ساخت پیست موتورسیکلت درایران دوچرخ در مرحله نهایی است و هفته های آینده افتتاح خواهد شد.
موسوی افزود : بالغ بر۹۰ نمایندگی در کل ایران فعالیت می کنند وآمادگی اعطای نمایندگی را داریم. هر موتور سیکلتی که از ایران دوچرخ وارد می شود تا ۱۰ سال لوازم یدکی را تامین می کنیم.
وی ابرازداشت : اظهارنظرها درخصوص میزان آلودگی موتورسیکلت ها صحت ندارد و موتور سیکلت آلودگی ناچیزی دارد و از سال ۹۵ تاکنون در ساخت موتورسیکلت به جای کاربراتوری از انرژکتوری استفاده می شود که میزان آلودگی را کاهش می دهد یعنی سیستمی که با استاندارد روز دنیا ساخته می شود.
مدیرعامل ایران دوچرخ اضافه کرد: امسال چند مدل اسکوتر و چند مدل چهارچرخ عرضه خواهد شد و ما اولین واردکننده موتور سیکلت برقی در ایران هستیم؛ ۳۷ درصد قطعات موتورسیکلت برقی ایران دوچرخ داخلی سازی شده است.
وی ادامه داد : امسال اسکوتر برقی وارد کرده ایم و اکنون پروژه فعال برای طراحی و ساخت “موتورسیکلت کار” با همکاری شرکت های زیر مجموعه گروه بهمن در حال انجام است.

زهتاب: قیمت محصولات ایران دوچرخ رقابتی است
امیرعباس زهتاب عضو هیئت مدیره ایران دوچرخه نیز درادامه این نشست خبری با اشاره به قیمت محصولات ایران دوچرخ اظهارداشت: قیمت محصولات ایران دوچرخ رقابتی است و از ۳۲ میلیون تا ۱۱۰ میلیون تومان عرضه می شود.
وی با اشاره به تامین نیازهای بازار گفت: امسال برای ایران دوچرخ سال پرکار خواهد بود. توسعه در سالن های تولید، طراحی و تنوع محصول و همچنین شبکه فروش فعالیت های بزرگی در پیش داریم.
زهتاب خاطرنشان کرد : در سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۶ مورد فروش اینترنتی داشتیم و با چند بانک قرار داد همکاری بسته ایم، ضمن اینکه علاوه بر فروش اینترنتی، در فروشگاه های مرکزی فروش اقساطی موتور سیکلت نیزانجام می شود.

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب