امروز: چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ [2022/08/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 59878 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱:۱۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مهندس امیرحسین وزیری درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

آتین خودرو دیزل در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران دو محصول ون باری و ون مسافری را رونمایی کرد/ نمایشگاه خودرو بزرگترین رویداد صنعت خودرو در کشور می‌باشد/ توانمندی تولیدکنندگان داخلی بسیار بالاست

خبرایران : نایب رئیس هیئت مدیره شرکت آتین خودرو دیزل گفت : آتین خودرو دیزل در بخش سبک خودرو فعال است و با دو محصول ون باری (با گنجایش ۱.۵ تن) و ون مسافری ( با گنجایش ۱۵ نفر) که هردو دیزلی هستند، در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران حضور دارد.
آتین خودرو دیزل در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران دو محصول ون باری و ون مسافری را رونمایی کرد/ نمایشگاه خودرو بزرگترین رویداد صنعت خودرو در کشور می‌باشد/ توانمندی تولیدکنندگان داخلی بسیار بالاست

مهندس امیرحسین وزیری نایب رئیس هیئت مدیره شرکت آتین خودرو دیزل درگفتگو با خبرایران اظهارداشت : بعد از چند سال که درگیر کرونا بودیم، خوشبختانه نمایشگاه برگزار شد که مطمئنا بزرگترین رویداد صنعت خودرو در کشور می‌باشد، زیرا از این طریق شرکت‌های مختلف می‌توانند توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند.
وزیری تصریح کرد : ما در بخش سبک خودرو فعال هستیم و امروز با دو محصول ون باری (با گنجایش ۱.۵ تن) و ون مسافری ( با گنجایش ۱۵ نفر) که هردو دیزلی هستند، در نمایشگاه حضور یافته‌ایم.
وی ادامه داد : این محصول با توجه به موتور به‌روز خود (محصول یورو ۶) مصرف سوخت ۸.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر گازوئیل دارد که به لحاظ بهینه‌سازی مصرف سوخت نسبت به محصولات مشابه، به صرفه‌ تر می‌باشد.
نایب رئیس هیئت مدیره شرکت آتین خودرو دیزل تاکید کرد : این خودرو در صنعت سوخت، پخش، پست، انتقال کالا و مسافری و حمل و نقل در قسمت شهری و هتلی (بخش توریسم) مورد استفاده می‌باشد.
وی درپایان سخنان خود گفت :  با تغییر تعرفه‌ای که دولت در حال انجام آن است، تاثیر آن بر نرخ ارز بسیار اندک خواهد بود و از سوی دیگر توانمندی تولیدکنندگان داخلی بسیار بالا بوده و می‌توانند لنت و قطعات مصرفی آن را با کیفیت بالا و قابل رقابت با نوع مشابه خارجی تولید کنند.
 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب