امروز: پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ [2023/06/08]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 59795 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲:۳۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

اجرای سنجش و پایش سلامت شهروندان منطقه2

خبرایران : سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه2 گفت:همزمان با هفته سلامت با برپایی میزخدمت،طرح غربالگری، سنجش و پایش سلامت شهروندان درحال انجام است.
اجرای  سنجش و پایش سلامت شهروندان منطقه2
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه2؛ اکرم رجای با اشاره به اهمیت موضوع سلامت شهروندان گفت: هفته ملی سلامت فرصت مناسبی برای  آگاهی بخشی و حساس سازی شهروندان برای مراقبت از سلامت خود است و برهمین اساس مدیریت شهری در راستای مسئولیت اجتماعی خود در ارتقای سلامت جامعه منطقه  اقدام به برپایی میزخدمت  کرد.
وی فزود:  در میزخدمت  با حضور پزشك عمومي، پزشك متخصص  زنان ، اورولوژي، داخلي و ... ،خدمات سلامحور همچون انجام تست بايواسكن بدن ، تست قند خون ، مشاورتغذیه ، مشاور خانواده و... ارائه می شود.
رجای گفت: با توجه به شعار هفته ملی سلامت تحت عنوان "سلامت ما ،حال خوب ما" ، برنامه های آموزشی با هدف آگاهی بخشی و تشویق  شهروندان به مشارکت در توسعه برنامه های بهداشتی اجرا می شود.
سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه2 افزود: بدین منظور گذر سلامت در بوستان شهرآرا  با  برپایی غرفه های متنوع و ارائه خدمات سلامت محور به مدت یک هفته میزبان شهروندان است.    
وی هدف اساسی از اجرای برنامه های هفته ملی "سلامت " را ارتقا سطح کمی و کیفی سلامت شهروندان و رسیدن به حال خوب در تمام مراحل زندگی،توانمندسازی اجتماعی و فرهنگی شهروندان متناسب با سبک زندگی ایرانی-اسلامی و... برشمرد .
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب