امروز: پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ [2022/06/30]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 59592 تاریخ انتشار: جمعه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۳:۳۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

دیدار مدیر مخابرات منطقه تهران با امام جمعه موقت تهران

خبرایران : مهندس ملک جعفریان با آیت الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران دیدار کرد
دیدار مدیر مخابرات منطقه تهران با امام جمعه موقت تهران

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه تهران،  آیت الله صدیقی، امام جمعه موقت تهران در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به مردم، اظهار داشت: همه مسئولین و خدمتگزاران باید تلاش کنند ساز و کار مناسب تری فراهم شود تا گره ای از کار و زندگی مردم باز شود.
امام جمعه موقت تهران تولید محتوا و مدیریت فضای مجازی و اهمیت نظارت بر آن را در شرایط کنونی ضروری دانسته است.


مهندس ملک جعفریان، پنج شنبه اول اردیبهشت ماه به همراه احمدی نیا مدیرکل دفتر مدیریت و قمی مدیرکل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران با آیت الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران دیدار و گزارشی از وضعیت ارتباطی و شبکه مخابراتی استان تهران ارایه کرد.

 مدیر مخابرات منطقه تهران در این دیدار، با اشاره به نامگذاری شعار سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری، حمایت از شرکت های دانش بنیان و تولید کنندگان داخلی و همچنین استفاده از تجهیزات مخابراتی داخلی را از اولویت های شرکت مخابرات ایران به ویژه مخابرات استان تهران اعلام کرد.
مهندس ملک جعفریان با اشاره به اهمیت پایداری شبکه ارتباطی استان تهران برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان، بر لزوم توسعه زیرساخت ها و شبکه مخابراتی و همچنین ارایه سرویس های جدید تاکید کرد. 

 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب