امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 59470 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

شعار و اسامی روزهای هفته روابط‌عمومی ۱۴۰۱ اعلام شد

خبرایران : رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی ضمن اعلام شعار محوری و اسامی روزهای دهمین هفته روابط‌عمومی تاکید کرد: هفته روابط‌عمومی سال ۱۴۰۱ با رویکرد آشنایی مردم و مدیران ارشد با کارکردهای روابط‌عمومی در کاهش مشکلات سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی برگزار خواهد شد.
شعار و اسامی روزهای هفته روابط‌عمومی ۱۴۰۱ اعلام شد

به گزارش خبرایران از دبیرخانه دایمی ستاد برگزاری هفته روابط‌ عمومی، سیدغلامرضا کاظمی دینان با بیان اینکه شعار و نام این رویداد باید با توجه به موضوعات و نیازهای روز جامعه انتخاب شود، گفت: شعار دهمین دوره برگزاری هفته روابط‌عمومی متفاوت از دوره‌های گذشته که گزاره‌ای خبری بود، یک بیت شعر از غزلیات حافظ انتخاب شد.
رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی ادامه داد: با توجه به جمع‌بندی نظرات کمیته نامگذاری روزهای هفته روابط‌عمومی، بیت «چو غنچه گر چه فروبستگیست کار جهان / تو همچو باد بهاری گره‌گشا می‌باش» به عنوان شعار محوری دهمین دوره هفته روابط‌عمومی انتخاب شد تا تاکیدی باشد بر اهمیت فرهنگ و همچنین نقش گره‌گشایی روابط‌عمومی از مردم و ایجاد شکوفایی در کشور در عین وجود مشکلات و پیچیدگی‌های موجود.
وی در ادامه با اشاره به جلسه‌ای که با حضور تعدادی از اعضای شورای سیاستگذاری هفته روابط‌عمومی و نمایندگان انجمن‌ها و تشکل‌های روابط‌عمومی برگزار شد، گفت: در این نشست پس از بحث و مشورت‌‌های صورت گرفته پیرامون انتخاب اسامی روزهای هفته تلاش شد تا عناوین منتخب بیانگر دغدغه‌ها، نیازها، موضوعات روز جامعه و امیدآفرینی و ایجاد انگیزه باشند.
کاظمی دینان عناوین روزهای دهمین هفته روابط‌عمومی بدین شرح اعلام کرد:

۲۵/۰۲/۱۴۰۱روابط‌عمومی؛ حکمرانی خوب، مشارکت کارآمد
۲۶/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ اخلاق‌مداری، اعتماد اجتماعی
۲۷/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ کنشگری، مسئولیت اجتماعی
۲۸/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ دیپلماسی عمومی، انگاره ملی
۲۹/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ کرامت انسانی، همدلی اجتماعی
۳۰/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ امیدآفرینی، آینده بهتر
۳۱/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین


در این جلسه، خسرو رفیعی، سعید معادی، منصور ساعی، حسن خسروی، امیرعباس تقی‌پور، بهروز تقی‌پور، علی ورامینی و یگانه قاسمی حضور داشتند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب