امروز: چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ [2022/08/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 59470 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

شعار و اسامی روزهای هفته روابط‌عمومی ۱۴۰۱ اعلام شد

خبرایران : رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی ضمن اعلام شعار محوری و اسامی روزهای دهمین هفته روابط‌عمومی تاکید کرد: هفته روابط‌عمومی سال ۱۴۰۱ با رویکرد آشنایی مردم و مدیران ارشد با کارکردهای روابط‌عمومی در کاهش مشکلات سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی برگزار خواهد شد.
شعار و اسامی روزهای هفته روابط‌عمومی ۱۴۰۱ اعلام شد

به گزارش خبرایران از دبیرخانه دایمی ستاد برگزاری هفته روابط‌ عمومی، سیدغلامرضا کاظمی دینان با بیان اینکه شعار و نام این رویداد باید با توجه به موضوعات و نیازهای روز جامعه انتخاب شود، گفت: شعار دهمین دوره برگزاری هفته روابط‌عمومی متفاوت از دوره‌های گذشته که گزاره‌ای خبری بود، یک بیت شعر از غزلیات حافظ انتخاب شد.
رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی ادامه داد: با توجه به جمع‌بندی نظرات کمیته نامگذاری روزهای هفته روابط‌عمومی، بیت «چو غنچه گر چه فروبستگیست کار جهان / تو همچو باد بهاری گره‌گشا می‌باش» به عنوان شعار محوری دهمین دوره هفته روابط‌عمومی انتخاب شد تا تاکیدی باشد بر اهمیت فرهنگ و همچنین نقش گره‌گشایی روابط‌عمومی از مردم و ایجاد شکوفایی در کشور در عین وجود مشکلات و پیچیدگی‌های موجود.
وی در ادامه با اشاره به جلسه‌ای که با حضور تعدادی از اعضای شورای سیاستگذاری هفته روابط‌عمومی و نمایندگان انجمن‌ها و تشکل‌های روابط‌عمومی برگزار شد، گفت: در این نشست پس از بحث و مشورت‌‌های صورت گرفته پیرامون انتخاب اسامی روزهای هفته تلاش شد تا عناوین منتخب بیانگر دغدغه‌ها، نیازها، موضوعات روز جامعه و امیدآفرینی و ایجاد انگیزه باشند.
کاظمی دینان عناوین روزهای دهمین هفته روابط‌عمومی بدین شرح اعلام کرد:

۲۵/۰۲/۱۴۰۱روابط‌عمومی؛ حکمرانی خوب، مشارکت کارآمد
۲۶/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ اخلاق‌مداری، اعتماد اجتماعی
۲۷/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ کنشگری، مسئولیت اجتماعی
۲۸/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ دیپلماسی عمومی، انگاره ملی
۲۹/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ کرامت انسانی، همدلی اجتماعی
۳۰/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ امیدآفرینی، آینده بهتر
۳۱/۰۲/۱۴۰۱ روابط‌عمومی؛ تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین


در این جلسه، خسرو رفیعی، سعید معادی، منصور ساعی، حسن خسروی، امیرعباس تقی‌پور، بهروز تقی‌پور، علی ورامینی و یگانه قاسمی حضور داشتند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب