امروز: پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ [2022/05/26]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 58324 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱:۳۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

معرفی درب های اتوماتیک مثلثی

درب های اتوماتیک مثلثی یا درهای زاویه دار کشویی شیشه ای هوشمند هستند و به دقت طراحی شده اند و شامل دو بخش اصلی می شوند که با همدیگر زاویه ای قائم را شکل می دهند.
معرفی درب های اتوماتیک مثلثی

درب های اتوماتیک مثلثی یا درهای زاویه دار کشویی شیشه ­ای هوشمند هستند و به دقت طراحی شده اند و شامل دو بخش اصلی می شوند که با همدیگر زاویه­ ای قائم را شکل می دهند. به بیان بهتر، این درف دارای دو قسمت است که با هم تشکیل زاویه ای قائم می دهند. هر یک از درب ها دارای یک لت است که به کشل راس مثلث در کنار یکددیگر قرار گرفته اند. دو در، هرکدام با دو لنگه و در کنار هم به شکل مثلثی قرار می گیرند. در درهای زاویه دار یا مثلثی اتوماتیک شیشه ای، هر دو در با یک عمل کننده واحد کار می کنند. در این مورد، لنگه های ثابت در کناره ها قرار دارند و لنگه های متحرک در مرکز هستند. این پره ها یک زاویه با یکدیگر ایجاد می کنند. در این مقاله به بررسی عملکرد درب مثلثی می پردازیم.

ارتباط با ما

تهران – یوسف آباد، خیابان بیستون، جنب خیابان 1/2 ، پلاک 62، طبقه دوم، واحد 4

شماره تلفن: 09120152040

شماره فکس: 02166382173

ساعت پاسخ گویی: 9 الی 17

اینستاگرام: وندورلیست ایران

ایمیل سازمانی: info@vendorlistiran.com

 

تماس با پشتیبانی وندورلیست ایران

ویژگی های درب مثلثی

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی مناسب اماکنی که در ورودی دارای فضاهای کنج یا نبشی است.

درب اتوماتیک مثلثی معمولا در اماکنی نصب می شود که ورودی آنها دارای فضی منج یا نبشی است. اساسا محدودیتی برای ساخت میزان زاویه درب مثلثی وجود ندارد، اما به طور کلی این عدد می تواند بین 90 و 175 درجه متغیر باشد. این زاویه و جهت باز شدن در، می تواند به سمت درون یا بیرون ساختمان واقع شود. درهای اتوماتیک مثلثی شیشه ای، ورودی هایی با ظاهر فوق العاده برای ساختمان های مدرن ایجاد می کند.

 

مزایای استفاده از درب اتوماتیک مثلثی

مزایای استفاده از درهای اتوماتیک مثلثی (شعاع زاویه دار): یک در اتوماتیک مثلثی (شعاع زاویه دار) مانند درهای کشویی کار می کند، اما تا حدودی متفاوت هستند که تاثیر زیادی بر ظاهر ورودی ساختمان دارد. اگر می خواهیم در مکانی، درب کشویی داشته باشیم و فضای ورودی کوچک است، می توانیم از درب های مثلثی استفاده کنیم تا بتوانیم از حداکثر فضای ورودی بهره ببریم. وجود لت، درهای سنگین را در هر زاویه ای حمایت می کند. علاوه بر این، درب های مثلثی فضای کمتری می گیرند و همچنین فضای باز بیشتری دارند.

عملکرد درب های مثلثی

عملکرد درهای اتوماتیک مثلثی (درب های زاویه دار) مانند یک در کشویی معمولی است با تفاوت هایی از نظر ظاهری، این در به شیوه مثلثی طراحی و ساخته شده است. استفاده این گونه سیستم ها در زیبایی ساختمان هایی با معماری خاص موثر است. اگرچه استفاده از این نوع درب ها معمولا مشابه و همانند درهای کشویی از نظر مکانیسم عمل کننده و تجهیزات است. اما در مواردی مانند زمانی که ورودی ها در گوشه ساختمان واقع هستند یا ورودی ها کج هستند یا فضای ورودی دارای معماری چندوجهی و پر زاویه است استفاده از درب های مثلثی یک انتخاب هوشمندانه است. دلایل بیشتری برای استفاده از این درها می تواند وجود داشته باشد. گاهی دو در اتوماتیک برای ورودی استفاده می شوند. همچنین استفاده از در مثلثی برای درهای داخلی رایج است. این الگو به شکل کشویی مثلثی باز و بسته می شود و برای مکان هایی که منظره خاص و مهندسی زاویه دارند، استفاده می شود و فضای کمتری را نسبت به درهای کشویی اشغال می کند و پهنای باز شدن آن از درهای ساده کشویی بیشتر است.

درهای کشویی زاویه دار راه حل مناسبی برای نمایش زیبایی بصری ورودی یک ساختمان مدرن است. زاویه می تواند به سمت درون یا خارج ساختمان باشد و این کاملا می تواند به انتخاب شما باشد. می توانید با درهای اتوماتیک زاویه دار کشویی، یک ورودی کاملا زیبا و مطمئن ایجاد کنید.

مناطق بصری قابل استفاده

  • درب های تمام شیشه ای مثلثی

عملکردهای جانبی

  • دسترسی کنترلی: کنترل شده با کلید، نشانه، نظارت ویدویی و داده های بیومتریک
  • بسته شدن پایدار: با فشردن دکمه در بلافاصله بسته می شود و بدون واژگونی
  • ایجاد اتوماسیون: هماهنگی با سیستم های موجود

ادامه در وبلاگ وندورلیست ایران

منبع : وندورلیست ایران

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب