امروز: پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ [2022/08/18]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 58193 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۷:۲۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

همزمان با سالروز تاسیس خط مقدم خدمت در منطقه 16؛

آیین تجلیل از پرسنل سامانه های مدیریت شهری 137 و نظارت همگانی 1888

خبر ایران : به مناسبت هفدهمین سال تاسیس سامانه مدیریت شهری، مراسم تقدیر از عوامل اجرایی و ستادی با حضور سید مرتضی روحانی شهردار منطقه 16، فرجی ر نواحی شش گانه و ... در سالن آمفی تئاتر ساختمان اصلی برگزار شد،
آیین تجلیل از پرسنل سامانه های مدیریت شهری 137 و نظارت همگانی 1888
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 16، ابتدای مراسم بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، نصرتی رئیس بازرسی شهرداری منطقه ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفدهمین سال تاسیس سامانه به حاضرین بیان داشت: قدردان زحمات همکارانم به دلیل خدمات بی وقفه و پیگیری مطالبات مردمی هستم، جایگاه واقعی سامانه های مدیریت شهری بسته به پیام هایی مردمی است که با انجام به موقع خدمات فوریت های شهری موجبات رضایت شهروندان را می توان نسبت به عملکرد مجموعه شهری فراهم کرد.
 
وی افزود: سامانه نظارت همگانی 1888  این منطقه طی آخرین ارزیابی عملکرد سال جاری رتبه نخست شهر تهران را کسب نموده ، که امیدواریم بتوانیم رضایت شهروندان را بیش از پیش جلب کنیم.
 
فرجی رییس سامانه نظارت همگانی 1888 سازمان بازرسی شهرداری تهران نیز با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) مبنی بر اینکه دوست داشتنی ترین مردم چه کسی است؟ آن حضرت فرمودند کسی که برای مردم سودمندتر باشد، اظهار داشت: از مهمان نوازی و زحمات همکارانم در این منطقه تشکر می کنم، زحمت کشان این حوزه کسانی اند که برای مردم سودمندتر هستند، در سامانه نظارت همگانی 1888 ثبت و پاسخگویی به پیام ها 24 ساعته شده و هفت روز هفته تلاش می کنیم که شهروندان بدانند بی وقفه در خدمتشان هستیم.
 
خلیلی رییس محترم سامانه مدیریت شهری 137 سازمان بازرسی شهرداری تهران، با تاکید به اینکه همکاران من در این حوزه سرمایه های شهرداری هستند گفت: خدمت گذاری بی منت سرلوحه سامانه های 137 و 1888 است، اگر شهر را موجود زنده تلقی کنیم همیشه مسائل و مشکلاتی وجود دارد و تلاش همکاران ما خدمت به موقع به شهروندان است، از حمایت های شهردار منطقه تشکر می کنم زیرا تعامل حوزه اجرا و نظارت این عملکرد خوب را رقم می زند.
 
سید مرتضی روحانی شهردار منطقه 16، نیز خاطر نشان کرد: زحمات شما همکاران پر تلاش را قدردانم، شما در منطقه ای خدمت می کنید که 3500 شهید دارد و خدمت به شهروندان این منطقه بسیار ارزشمند است، از طرف خودم و معاونین منطقه از تلاش تیمی شما عزیزان برای کسب توفیقات روزافزون تشکر می کنم، شما به کاری مشغول هستید که کاری خداپسندانه است، شاید اقداماتی کوچک صورت گیرد ولی این اقدامات کوچک از اتفاقات بزرگی جلوگیری می کند.
 
وی یادآور شد: سرعت عمل، دقت و حساسیت به پیام های مردمی بسیار حائز اهمیت است و سهل انگاری و یا نادیده گرفتن هر پیام، پیامدهای غیر قابل جبرانی را به دنبال خواهد داشت.
 
شایان ذکر است در پایان مراسم از مدیران سامانه های مدیریت شهری 137 و نظارت همگانی 1888 ، کارشناسان شاغل در حوزه ها و همکاران پرتلاش این حوزه در نواحی شش گانه تقدیر به عمل آمد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب