امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 58024 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱:۴۸:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

احسان جعفری، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل بهزیستی کشور شد

خبرایران : رئیس سازمان بهزیستی کشور در حکمی دکتر احسان جعفری را به سمت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد.
احسان جعفری، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل بهزیستی کشور شد

به گزارش خبرایران،  متن این حکم به شرح ذیل است؛

برادر ارجمند جناب آقای احسان جعفری

 نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل روابط عمومی و امور بین‏ الملل سازمان بهزیستی کشور» منصوب می‌گردید.

با عنایت به نقش موثر و مهم نظام ارتباطات در سطوح داخلی و بین المللی در پیشبرد ماموریت ها و تحقق اهداف پیش رو بویژه در حوزه پیشگیری از بروز و شیوع معلولیت ها و آسیب‏های اجتماعی، آموزش مهارت‏های زندگی به گروه های مختلف جامعه، توانمندسازی افراد دارای معلولیت، هدایت افکار و نیات خیرین و نیکوکاران به سوی نیازهای روز آحاد مردم، معرفی توان یابان نخبه و موفق تحت پوشش و کمک به تغییر نگاه و نگرش حاکم بر جامعه، انتظار دارم با بهره گیری از ظرفیت‏ها و امکانات درون و برون سازمانی موجبات تحقق اهداف سازمان را مبتنی بر اولویت های ذیل فراهم نمایید:

۱- برنامه ریزی های مبتنی بر تحول و نوگرایی در فرآیندهای اطلاع‏رسانی بمنظور شفافیت و پاسخگویی در برابر افکار عمومی جامعه.

۲- استفاده شایسته از ابزارهای نوین ارتباط جمعی جهت افزایش ضریب نفوذ خدمات و معرفی دستاوردهای سازمان، تقویت تعاملات اجتماعی و توسعه مشارکت های بین المللی به منظور شناسایی فرصت ها و پتانسیل های همکاری و تبادل دانش و تجارب و امکان سنجی انجام پروژه های مشترک در چارچوب قوانین و ضوابط جاری.

۳- تحرک بخشی به حوزه های مختلف روابط عمومی، تلاش در جهت تقویت و پویایی، هماهنگی و هم‏افزایی با سازمان ها و نهادهای مرتبط بمنظور تقویت رویکردهای مبتنی بر مسئولیت اجتماعی، جلب مشارکت و حمایت نهادها و شرکای اجتماعی.

۴- مدیریت ارتباط با رسانه ها و خبرنگاران، بهره گیری از قابلیت رسانه های نوشتاری، دیداری و شنیداری برای تبیین اهداف و سیاست ها و انعکاس عملکرد سازمان.

۵- رصد، پایش، نظارت و تحلیل مستمر اخبار، گزارش ها، اظهار نظرها و محتواهای منتشره در رسانه ها و تهیه، تدوین و انتشار اخبار، بیانیه ها، اطلاعیه ها و پاسخگویی به موقع و تأثیرگذار به اخبار نادرست، شبهات و فضاهای رسانه ای و جریان سازی خبری ایجاد شده.

۶- انجام پروژه های افکار سنجی درون و برون سازمانی به منظور بررسی و تحلیل دیدگاه مخاطبان و شناسایی مسایل و مشکلات برای انعکاس به مسئولین سازمان. توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسألت می‏نمایم.

علی محمـد قادری

معاون وزیر و رئیس سازمان

همچنین رئیس سازمان بهزیستی کشور با اهدای لوحی از تلاش های مسعود آسیما مدیرکل پیشین دفتر روابط عمومی و امور بین الملل تقدیر کرد.
متن این لوح را اینجا بخوانید.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب