امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 58016 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۳:۳۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

پیام مدیرعامل بانک تجارت؛ پتروشیمی صنعت پیشران اقتصاد ملی

خبرایران : مدیر عامل بانک تجارت همزمان با هشتم دیماه، در پیامی روز ملی صنعت پتروشیمی را به فعالان تلاشگر این صنعت ارزش آفرین تبریک و تهنیت گفت.
پیام مدیرعامل بانک تجارت؛ پتروشیمی صنعت پیشران اقتصاد ملی

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بانک تجارت، متن پیام دکتر هادی اخلاقی فیض آثار به شرح زیر است:

 

به نام خالق هستی بخش

فرآورده های نفتی امروزه نقش ارزنده ای را در اقتصاد کشور ایفا می کنند که بخش مهمی از این فرآورده ها مرتبط با صنعت ارزش آفرین پتروشیمی است. تنوع محصولات پتروشیمی می تواند حلقه های مفقوده صنایع پایین دستی را تکمیل کرده و بدون شک توسعه صنایع وابسته به این صنعت نیز در تامین مواد اولیه و رفع نیازهای صنایع داخلی کشور نقش بسزایی خواهد داشت. سرمایه گذاری و ورود بخش خصوصی به این صنعت در سالهای اخیر از جذابیت ها و ارزش افزوده نهفته در صنعت پتروشیمی حکایت دارد.

بانک تجارت به عنوان بانک تخصصی صنعت پتروشیمی سالهای متمادی است که تعامل و همکاری نزدیک با این صنعت استراتژیک را در کارنامه افتخارات خود داشته و اکنون بخش اعظمی از مراودات مالی داخلی و بین المللی این صنعت در شبکه گسترده بانک تجارت انجام می شود. باور داریم که همچنان ظرفیت های ارزشمندی در این صنعت وجود دارد و کارکنان حرفه ای بانک تجارت برای شناسایی و بارور شدن این ظرفیت ها در کنار فعالان حوزه پتروشیمی به عنوان شرکای تجاری خود خواهند بود.

هشتم دیماه را بهانه ای ارزشمند می دانم تا ضمن تبریک روز ملی صنعت پتروشیمی، یکبار دیگر همت بلند مدیران، کارکنان، مهندسان و متخصصان فرهیخته و کاردان این صنعت را ستایش کرده و از درگاه خداوند بزرگ برای این عزیزان در مسیر بالندگی بیش از پیش اقتصاد ایران سرافرازی و توفیق را آرزو کنم. با امید به فردای بهتر.

 

هادی اخلاقی

مدیرعامل بانک تجارت

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب