امروز: یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ [2022/01/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 57530 تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰:۲۰:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

نوروزی در جریان مرحله دوم طرح جهادی ترافیک خبر داد؛

اصلاح و ایمن سازی 120 محور ترافیکی در منطقه ۵

خبرایران: صبح امروز، احسان شریفی شهردار منطقه 5 به همراه مهدی گلشنی مدیر کل حمل و نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران و مهدی نوروزی معاون حمل و نقل ترافیک منطقه 5 از طرح جهادی اصلاح المان ها ترافیکی معابر این منطقه بازدید کردند.
اصلاح و ایمن سازی 120 محور ترافیکی در منطقه ۵
به گزارش خبرایران از روابط عمومی منطقه 5، مهدی نوروزی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 5 در حاشیه برگزاری مرحله دوم این طرح جهادی اظهار داشت: این طرح، دومین طرح جهادی منطقه در حوزه ترافیک به شمار می رود که قرار است در آن همچون طرح قبلی، 35 محور یعنی در هر ناحیه 5 محور به صورت ویژه بازبینی شود.
وی افزود: در این طرح علائم ترافیکی عمودی و افقی مورد بازبینی قرار می گیرد، اگر نیاز به حذف و اضافه ، نوسازی یا نصب علائم جدید باشد، ظرف یک ماه آینده براساس یک برنامه ریزی خوب و دقیق به سرانجام خواهد رسید و شاهد ایمن سازی معابر خواهیم بود. 
معاون حمل و نقل ترافیک منطقه 5 ادامه داد: در طرح جهادی شماره یک نیز به همین صورت 35 محور را که از محورهای اصلی منطقه به شمار می رفتند در دستور کار خود قرار دادیم و توانستیم اقدامی اساسی و ماندگار را در معابر انجام دهیم و بدین ترتیب70 محور در سطح نواحی هفتگانه مورد اصلاح ترافیکی قرار گرفته و می گیرند.
نوروزی در پایان با اشاره به سایر اقدامات صورت گرفته اذعان داشت: همکاران ما در حوزه ترافیک با مشارکت حوزه فنی و عمران، تا کنون بیش از 50 نقطه در سطح منطقه را ایمن سازی کرده اند که بر اساس آمار رسمی پلیس در این نقاط، تصادفات ما به صفر رسیده است.
همچنین مهدی گلشنی مدیر کل حمل و نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران نیز با اشاره به این طرح جهادی اظهار داشت: اصلاح هرکدام از المان های ترافیکی تضمین کننده جان شهروندان است. ما در حوزه حمل و نقل و ترافیک با جان و مال مردم روبه رو هستیم که خوشبختانه در قالب این طرح در سطح منطقه۵ مناسب سازی و ایمن سازی صورت گرفته است.
وی افزود: امیدوارم این فعالیت ها تداوم داشته باشد و از این طرح در سایر مناطق نیز بهره برداری کنیم.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب