امروز: یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ [2022/01/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 57384 تاریخ انتشار: شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

پرداخت قبوض تلفن ثابت از طریق سامانه 2000

خبرایران : مخابرات منطقه تهران از شهروندان خواست تلفن خود را از طریق سامانه 2000 پرداخت نمایند.
پرداخت قبوض تلفن ثابت از طریق سامانه 2000
به گزارش خبرایران از روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، با توجه به اینکه صورتحساب تلفن ثابت بصورت ماهانه صادر می شود، مشتریان می توانند به منظور پیشگیری از قطع تلفن، بدون مراجعه به مراکز مخابراتی و از طریق تماس با شماره 2000 از میزان بدهی میان دوره و پایان دوره تلفن خود مطلع شده و بدون نیاز به شناسه قبض، به صورت 24 ساعته از همان طریق صورتحساب خود را پرداخت نمایند.
 
گفتنی است تلفن مشترکینی که به علت بدهی قطع شده باشد پس از پرداخت صورتحساب از طریق سامانه 2000 به طور خودکار وصل می شود. مشتریان می توانند در صورت عدم وصل تلفن، مشکل خود را از طریق سامانه ارتباط مردمی 2021 پی گیری نمایند.
شایان ذکر است مشتریان تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت مخابرات تهران برای استفاده از خدمات مخابراتی و یا پرداخت قبوض خود می توانند از کد دستوری ستاره 2020 مربع از طریق گوشی تلفن همراه یا شماره 2000 استفاده کنند و یا به وب سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس  WWW.TCI.IR  قسمت "مخابرات من" مراجعه نمایند.
 
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب