امروز: یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ [2021/11/28]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 57369 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۳:۴۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

آیین تکریم و معارفه معاون شهرسازی و معماری انجام شد

خبرایران : صبح امروز به ریاست شهردار منطقه۲۱ و با حضور معاونین و مدیران ارشد، مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت شهرسازی و معماری در محل سالن کنفرانس دفتر شهردار برگزار شد.
آیین تکریم و معارفه معاون شهرسازی و معماری انجام شد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، حسین کاشانی پور شهردار منطقه در ابتدای این جلسه گفت: تشکیل جلسات تودیع و معارفه بیانگر اصل مهمی به نام تحول و حرکت است. جابجایی افراد در نظام اداری بدین معنی نیست که خدایی ناکرده ناتوانی و عدم شایستگی در آنان دیده شده بلکه به این معناست تا از توانمندی آنان در جایگاه دیگری بهره برداری شود.

وی ادامه داد: از زحمات و تلاش‌های آقای روحی در مدت سرپرستی شان تشکر می کنم، خداوند را شاکرم که توفیق خدمت رسانی را در اختیار همکار جدید آقای میرزاعلی که تجربه‌های مدیریتی کلان را بر عهده داشته‌اند، نهاده است.

شهردار منطقه۲۱ تاکید کرد: امیدوارم سکان مدیریت در حوزه شهرسازی و معماری این منطقه با حضور معاون جدید، همچنین با همراهی و هم افزایی تمامی مدیران و بهره گیری از تفکرات سازنده آن ها؛ حرکتی دانش محور و با شناخت جامع از شرایط باشد.

کاشانی پور اظهار داشت: به نوبه خود، نگاهی تحولی به تمامی حوزه های مدیریتی دارم و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نیز سند و راهگشای همه ما در این مسیر است. مبنای فکری مدیران در مجموعه شهرداری باید بر اصول تحول و تغییر استوار باشد.

وی افزود: در مسیر انجام وظایف محوله دو هدف کلی مدنظر است؛ اول اینکه تمام اقدامات به نحواحسن صورت پذیرد و دوم اینکه کام شهروندان در اثر این مدیریت و خدمت رسانی مطلوب، شیرین شود و رضایتمندی حداکثری تحقق یابد

کاشانی پور تاکید کرد: بنا به فرموده امام صادق(ع)؛ هرکس دو روزش، یکسان باشد زیانکار است. مدیران در مجموعه مدیریت شهری می بایست این فرموده ارزشمند را سرلوحه کارهایشان قرار دهند و در امر خدمت رسانی هر روز بهتر از دیروز عمل کنند.

در پایان این مراسم؛ حمیدرضا میرزاعلی به عنوان سرپرست جدید معاونت شهرسازی و معماری منطقه۲۱ معرفی و از زحمات مهدی روحی سرپرست پیشین تجلیل شد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب