امروز: دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ [2021/12/06]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 57335 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۰:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

فرزین خبرداد؛

برنامه ویژه بانک ملی ایران برای تامین مالی صنایع استان خوزستان

خبرایران : مدیر عامل بانک ملی با اشاره به جایگاه مهم خوزستان به عنوان یکی از قطب‌های صنایع کشور، گفت: بانک ملی برنامه ویژه‌ای برای تامین مالی صنایع این استان تدارک دیده است.
برنامه ویژه بانک ملی ایران برای تامین مالی صنایع استان خوزستان
به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد رضا فرزین در سفر به استان خوزستان و بازدید از  مجتمع‌های پتروشیمی اروند، بوعلی سینا، بندر امام خمینی(ره) و شرکت فولاد خوزستان که معاونان شعب، اعتباری و بانکداری شرکتی، ارزی و بین الملل و مدیران بانک در استان خوزستان وی را در این سفر همراهی می‌کردند، اعلام کرد: حمایت از تولیدکنندگان، مهم ترین هدف واگذار شده از سوی دولت به نظام بانکی است، از این رو بانک ملی ایران هم آماده است تا برای تامین مالی طرح‌های توسعه مجتمع‌های پتروشیمی، فولاد و سایر صنایع اقدام کند.

وی افزود: با وجود ۱۴۰ شعبه بانک ملی ایران در استان خوزستان جا دارد تا نقش بانک در ارتباط با تولیدکنندگان این استان تقویت شود.

فرزین با تاکید بر وضعیت مطلوب منابع ارزی این بانک گفت: بدلیل وجود ۳۰ شعبه در خارج از کشور، بانک ملی ایران پتانسیل بالایی برای توسعه خدمات ویژه به صادرکنندگان و گشایش ال سی دارد.

وی اظهار کرد: دولت سیزدهم همه توان خود را برای حمایت از بخش تولید به کار گرفته است از این رو نظام بانکی نیز با وجود مشکلاتی که درگیر آن است، همه تلاش خود را برای تامین مالی مورد نیاز به کار خواهد بست تا با تقویت اشتغالزایی اثرات این حمایت در زندگی مردم دیده شود.

 فرزین ادامه داد: نگاه من به حمایت از تولید جدی است و طرح‌های کارآمدی از سوی بانک ملی ایران در این باره به اجرا گذاشته می شود.

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت:خوزستان یک استان استراتژیک است و بانک خدمت به این استان و مردم شریف و صبور آن را  وظیفه خود می داند.

وی در پایان تاکید کرد:حمایت از صنایعی که در اشتغالزایی و ارزآوری موثرند به دلیل اثرات آن در آسایش آحاد مردم، با اهمیت بیشتری پیگیری می شود.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب