امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ [2022/10/07]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 57176 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۶:۱۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

از سوی انتشارات علمی و فرهنگی اعلام شد:

زمان‌بندی جدید بازدید عمومی موزه و مرکز اسناد انتشارات علمی و فرهنگی

خبرایران : در پی افتتاح موزه و مرکز اسناد این انتشارات در سوم خرداد 1400 و در پی افزایش درخواست فرهنگ‌دوستان برای بازدید از یگانه موزۀ نشر کشور، درهای این موزه که پیش‌تر سه‌شنبۀ هر هفته از ساعت 9 تا 12 برای عموم ممکن بود، اکنون از شنبه تا چهارشنبه به جز روزهای تعطیل به روی علاقه‌مندان گشوده و برنامۀ بازدید عمومی آن اطلاع‌رسانی شده است.
زمان‌بندی جدید بازدید عمومی موزه و مرکز اسناد انتشارات علمی و فرهنگی

به گزارش خبرایران  از روابط عمومی انتشارات علمی و فرهنگی در پی افتتاح موزه و مرکز اسناد این انتشارات در سوم خرداد 1400 و در پی افزایش درخواست فرهنگ‌دوستان برای بازدید از یگانه موزۀ نشر کشور، درهای این موزه که پیش‌تر سه‌شنبۀ هر هفته از ساعت 9 تا 12 برای عموم ممکن بود، اکنون از شنبه تا چهارشنبه به جز روزهای تعطیل به روی علاقه‌مندان گشوده و برنامۀ بازدید عمومی آن اطلاع‌رسانی شده است.
بنابر برنامۀ اعلام‌شده از سوی انتشارات علمی و فرهنگی بازدید از این موزه روزهای شنبه تا چهارشنبۀ هر هفته از ساعت 9 تا 14 برای عموم آزاد است.

در این موزه که به شکل موزه‌های روایی طراحی شده است مخاطبان با روند تاریخی انتشارات فرانکلین، بنگاه ترجمه و نشر کتاب، انتشارات علمی و فرهنگی و کلیۀ کتاب‌های منتشره از ابتدا تا امروز آشنا می‌شوند و اشیاء و یادگارهای بزرگان این نشر را از نزدیک مشاهده خواهند کرد. در کنار این موارد، نمونه‌هایی از گنجینۀ اسناد این نشر مقابل دیدگان ناظران قرار گرفته است. 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب