امروز: دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ [2023/09/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 57117 تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

موسیقی تئاتر ایران صاحب صنف شد

خبرایران : با برگزاری مجمع عمومی موسسان «انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران» تشکیل گردید
موسیقی تئاتر ایران صاحب صنف شد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی انجمن صنفی موسیقی تئاتر ایران، نخستین گردهمایی عمومی فوق‌العاده این انجمن بعنوان مجمع موسسان، روز یکشنبه نهم آبان ماه ۱۴۰۰ با حضور آهنگسازان، خوانندگان و نوازندگان تئاتر کشور در عمارت خانه تئاتر برگزار گردید و اعضای هیأت مدیره انتخاب شدند.

 

 پس از اعلام رسمیت جلسه و انتخاب هیأت رئیسه و ناظرین، ابتدا اساسنامه انجمن صنفی با اکثریت آرا به تصویب رسیده و متعاقبا روزنامه کار و کارگر برای درج آگهی‌های انجمن با تایید اکثریت حاضرین معین گردید

پس از اعلام و درج اسامی نامزدهای هیأت مدیره و بازرسی، انتخابات با حضور و نظارت نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد و اعضای اولین هیأت مدیره و بازرسان انجمن موسیقی تئاتر ایران بشرح ذیل معرفی شدند.

 

اعضای اصلی هیأت مدیره:

١: سعید ذهنی

۲: ریچارد عیسی‌پور

٣: شروین عباسی

۴: شهرام نجاتی

۵: فرشاد فزونی

اعضای علی‌البدل هیأت مدیره:

١: محمد فرشته نژاد

٢: حامد ابراهیمی

بازرس: علی المعی

بازرس علی البدل: احسان تارخ

 

بدین ترتیب «انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران» تاسیس گردید و هیأت مدیره این انجمن پیرو تشکیل اولین جلسه خود در روز چهارشنبه مورخ ١٢ آبان‌ماه ١۴٠٠ در حضور همه منتخبین اصلی و علی البدل و بازرسان با تعیین سمت‌های اجرایی رسماً ٱغاز بکار نمود. در این جلسه، سعید ذهنی بعنوان رئیس، شهرام نجاتی بعنوان نایب رئیس و شروین عباسی در سمت دبیر اجرایی هیأت مدیره، ریچارد عیسی پور بعنوان خزانه‌دار و محمد وفایی به عنوان مدیر روابط عمومی انجمن صنفی مذکور انتخاب و منصوب گردیدند.

در جلسه دوم هیأت مدیره این انجمن صنفی، سیاست‌های کلی، چشم‌اندازها، خط مشی و برنامه‌های کاری هیأت مدیره و انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران، بررسی، تبیین و تعیین گردید.

 

   

 

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب