امروز: جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ [2022/12/09]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56863 تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

لذت سفر خارجی و داخلی با شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرهای «علاءالدین»

خبرایران : شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرهای علاءالدین با نام تجاری علاءالدین تراول ALAEDIN TRAVEL در 15 آذر ماه 1395 و با حضور بیش از سه هزار نفر در بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ گردشگری کشور و با پشتوانه 19 سال تجربه و دانش امیرحسین جعفری از سال 1378 به بعد در حوزه گردشگری تاسیس شد.
لذت سفر خارجی و داخلی با شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرهای «علاءالدین»

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرهای علاءالدین با نام تجاری علاءالدین تراول ALAEDIN TRAVEL  در 15 آذر ماه 1395 و با حضور بیش از سه هزار نفر در بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ گردشگری کشور و با پشتوانه 19 سال تجربه و دانش امیرحسین جعفری از سال 1378 به بعد در حوزه گردشگری تاسیس شد. برند علاءالدین تراول برآمده از خواست و اراده نسل جوان ایرانی است و بیش از 80 نفر جوان خلاق و پویا در تیم علاءالدین تراول فعالیت می‌نمایند. چشم انداز و آرمان استارت آپ علاءالدین تراول بر پایه‌های علمی و برنامه‌های دانش بنیان و تخصص در حوزه گردشگری است. ما در علاءالدین تراول می‌خواهیم متفاوت باشیم و اولویت ما جذب گردشگران خارجی به ایران و ارزآوری به کشور است. راه اندازی آزمایشگاه‌های سفر برای بررسی و کنترل اجرای انواع تور در ایران و جهان از برنامه‌های ما در شرکت سفرهای علاءالدین تراول است و شما هر چه آرزو کنید از چراغ جادوی ما خواهید گرفت.
تخصص علاءالدین تراول به عنوان یک آژانس مسافرتی تورگردان به سال های قبل باز می‌گردد، چرا که امیرحسین جعفری خالق و بنیانگذار علاءالدین تراول در آذرماه 1378 و در دوران دانشجویی و با تاسیس کانون گردشگری دانشجویان در سن 18 سالگی وارد عرصه گردشگری و تورگردانی شد و از آن زمان تا کنون در چند شرکت مسافرتی به عنوان مدیر فعالیت داشت و در زمان تاسیس شرکت دانش بنیان علاءالدین تراول 17 سال تجربه داشت و این تجربه با همراهی همسر ایشان کامل شد و آتوسا گودرزیان که از سال 1388 در کنار امیرحسین جعفری بود و تجربیات سال‌ها کار و فعالیت موسسین علاءالدین تراول در عرصه گردشگری باعث شد همه آیتم های مورد نیاز در یک شرکت خدمات مسافرتی در علاءالدین تراول دیده شود و این شرکت خلاق در حوزه گردشگری را در زمره یکی از 5 برند مسافرتی کشور قرار دهد.
همه چیز در صنعت گردشگری به تجربه و تخصص بر می‌گردد و مسافران در جهان در انتخاب خود سعی می‌کنند شرکت مسافرتی را انتخاب کنند که تجربه و تخصص و دانش لازم را در ارائه خدمات مسافرتی دارا باشد و اصولا مسافران کثیرالسفر و شرکت‌ها و سازمان‌ها ترجیح می‌دهند، تمامی خدمات موردنیاز مسافرتی خود را از این نوع آژانس های مسافرتی که تجربه دارند، تهیه نمایند تا با خیال راحت به سفر بروند. حالا امیرحسین جعفری رئیس هیئت مدیره، مدیرعامل و مالک علاءالدین تراول پس از سال ها تور لیدری و همراهی همسفران، سال‌ها تدریس در حوزه گردشگری در دانشگاه و موسسات آموزشی، سال‌ها مدیریت فنی تورها، بیش از 50 بار حضور در نمایشگاه های گردشگری ITB برلین، FITUR  مادرید اسپانیا، اوترخت هلند، FERIEN  وین، TOP RESA  پاریس فرانسه،    EMITT  استانبول ترکیه، BIT میلان ایتالیا، ATM دبی و...، سال‌ها تربیت منابع انسانی در حوزه گردشگری، اقامت در بیش از 500 هتل و اقامت‌گاه ایران، اجرای تور و حضور در بیش از 50 کشور جهان، ارتباط و دوستی با همه مدیران هتل های ایران، رفاقت با همه راهنمایان تور ایران، همکاری حرفه‌ای با همه ایرلاین ها و... توانست برند خدمات مسافرتی علاءالدین تراول را برای ارائه بهترین سرویس به همه ایرانی‌ها بنیان گذارد. در این میان فرق اصلی و تمایز علاءالدین تراول با همه سایت های رزرواسیون و آژانس های مسافرتی در تخصص و تجربه و سرویس دهی آن است.
علاءالدین تراول دارای مجوز بند ب ارائه خدمات مسافرتی از سازمان گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی، مجوز بند الف فروش پرواز از سازمان هواپیمایی کشوری، مجوز IATA و مجوز فروش قطار از راه آهن ایران است. دفتر مرکزی ما در برج لوکس آرتمیس فرمانیه تهران و در بهترین نقطه شهری پایتحت ایران قرار دارد، ایده‌های نو و فعالیت‌های خلاقانه، دلیل تفاوت ما در بین تور گردانان ایرانی است، عمده فروشی خدمات سفر در ایران و زنجیره فروش آژانس های مسافرتی باعث شده تا بتوانیم سهم بزرگی از بازار ایران داشته باشیم. بخش اینکامینگ ما با تیم جوان و حرفه‌ای و تحصیل کرده و کارشناسانی با زبان‌های مکالمه‌ای مختلف در حال سرویس‌دهی به آژانس های مسافرتی جهان است.
داستان های هزار و یک شب یا هزار افسان از دو هزار و پانصد سال پیش در فرهنگ ایران و هند ریشه دارد، علاء الدین نام یکی از شخصیت‌های داستانی هزار و یک شب است، شخصیت او در فیلم ها و کارتون‌ها و سریال‌های زیادی در سراسر جهان دیده شده است و همه مردم جهان، علاءالدین و چراغ جادو را می‌شناسند. بنیانگذاران علاءالدین تراول بر پایه شناخت جهانی از علاءالدین و چراغ جادو، بر آن شدند تا نام شرکت خود را  alaedin travel  بگذارند و چراغ جادو را که همواره، همراه علاءالدین است به عنوان نماد شرکت انتخاب کنند، علاءالدین یادآور ماجراجویی و سفر و کاوش است و چراغ جادو، آرزوهای علاءالدین را برآورده می‌کند، در alaedin travel company ، چراغ جادو قرار است شما را جادو کند و آرزوهای سفر شما به هر گوشه از جهان را برایتان برآورده کند و از این پس اِلمان چراغ جادو با رنگ طلایی و رنگ بنفش به عنوان رنگ سازمانی ما ، یادآور برند علاءالدین تراول خواهد بود. وب سایت ما با نام www.alaedin.travel  همه نیازهای شما را در خصوص سفر پاسخ می‌دهد.
خیریه سفر علاءالدین تراول نام و نشانی است که برای فعالیت خیریه‌ای شرکت انتخاب شده تا هر چند وقت یک بار، گروهی از کودکان بی‌سرپرست را که آرزویی سفر دارند را با خود همراه کنیم و به تورهای یک روزه خیریه ببریم تا شاید در راستای مسئولیت های اجتماعی خود بتوانیم کمترین کار را انجام دهیم.
ارزش های ما در علاءالدین تراول متفاوت و جادویی است، شاید برای برخی از وب‌سایت‌های رزرو هتل و خدمات مسافرتی و شرکت‌ها، ارزش دامپینگ و زیرفروشی باشد و برای برخی تبیلغات گسترده و برای برخی سلسله مراتب و شاید چیزهای دیگر، اما در علاءالدین تراول ارزش‌ها متفاوت است و اولین ارزش درباره ما صداقت و درستکاری در عرصه گردشگری است، چرا که مشتریان و همراهان عزیز به راستگویی و صداقت ما نمره خوب می‌دهند و با روش‌های اخلاقی به دنبال جذب مشتری جدید هستیم. ممتاز بودن ارزش دیگری برای ماست، چرا که نوآور هستیم و به صورت مداوم در حال خلق محصولات و ایده‌های جدید، ارزش آفرینی در حوزه گردشگری یکی دیگر از ارزش های ماست، چرا که معتقدیم باید به عرصه سفر ارزش گذاشت و نباید در کنار محصولات سفر به فروش لباس و سایر محصولات پرداخت و یا تاکسی تلفنی و فروش محصولات سوپر مارکت را هم انجام داد. ما معتقدیم باید به همسفران و مشتریانمان ارزش قائل شویم و فقط و فقط در حوزه تخصصی گردشگری گام برداریم. مسئولیت پذیری تیم علاءالدین تراول از دیگر ارزش های ما در علاءالدین تراول است و آرمان ما این است که محیطی داشته باشیم تا همکاران سخت کوش و با اعتماد به نفس و فعال بتوانند مسئولیت پذیر باشند و با ارزش سازمانی وفای به عهد، پای کار همه مشتریان ما باشند و با ارزش سازمانی کار تیمی بتوانیم همه جوره پاسخگوی نیازهای مشتریان باشیم.

وب سایت ما دنیایی از اطلاعات است، شما می توانید همه جاذبه های گردشگری ایران و جهان را در بخش جاذبه های سایت ما ببینید، انواع ویزاها را در صفحه ویزای سایت ببینید، تاریخ حرکت تورها را در صفحه رزرو آنلاین تور ببینید.پکیج تورهای خارجی را بررسی کنید، راهنمای سفر یا تراول گاید را مطالعه کنید،سالن های مراسم را در صفحه سالن های مراسم جستجو کنید،درباره ایران بیشتر بدانید، هر روز از مطالب وبلاگ ما لذت ببرید، در جریان خدمات کامل ما باشید، با افراد تیم ما آشنا شوید، همه چیز هتل های ایران را کاووش نمائید و به زودی ...

درباره ما به تفکیک در لینک های زیر مجموعه درباره ما معرفی شده و شما با کلیک روی هر کدام از موضوعات درباره ما می توانید با ما بیشتر آشنا شوید:
1- ارزش های ما 2- سیاست مدیریت ما 3- ما که هستیم ؟ 4- چرا ما؟ 5- مسئولیت های اجتماعی ما 6- داستان علاءالدین و چراغ جادو 7- درباره امیرحسین جعفری 8- فرصت های شغلی ما 9- ثبت جهانی علاءالدین تراول 10- سوالات متداول 11-عضویت های ما 12- افتخارات، جوایز و تقدیرها 13-تماس با ما 14- شبکه های اجتماعی ما 15- افتتاحیه ما 16- حساب بانکی ما 17- تورلیدرهای ما 18- عمده فروشی ما 19- اطلاعات حقوقی ما 20- حضور در نمایشگاه های خارجی ما 21- حضور در نمایشگاه فیتور مادرید اسپانیا 22- حضور در نمایشگاه آی تی بی برلین آلمان 23- مجوزها و مدارک ما 24- وب سایت ما 25- رزومه ما 26- مشتریان ما 27- راهنمای خرید از ما 28- لوگو ما 29- کارمندان ما 30- آدرس ما 31- تلفن ما 32-ساعت کاری ما 33- رنگ سازمانی ما 34- استراتژی ما 35- کارآفرینی ما 36- دانش بینان بودن ما 37- سهامدارن ما 38- آژانس مسافرتی ما 39- مسافران ما 40- تبلیغات ما 41- ارتباط با مشتری CRM ما 42-نمایندگان فروش ما 43- خیریه سفر ما 44- قوانین و مقررات ما 45- راهنما و نقشه سایت ما 46- چارت سازمانی ما 47- مراسم و میهمانی های ما 48- کارگاه های آموزشی ما 49- آدرس های اینترنتی و سایر سایت های ما 50- باشگاه مشتریان ما 51-ارتباط ما با دانشگاه ها 52-مشاوران ما 

ارائه خدمات مسافرتی به مشتریان در حوزه تورهای داخلی ایرانگردی، تورهای خارجی، رزرو هتل داخلی و خارجی، پرواز داخلی و خارجی بین کشورها، بلیط قطار، اخذ ویزای توریستی، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی، برگزاری همایش‌ها و رویدادها، تورهای ورودی، اجاره خودرو و ... از جمله سرویس‌های ماست که در بخش خدمات ما به صورت کامل معرفی می‌شود. جالب است که بدانید شرکت‌های بزرگ کشور، کلیه خدمات مسافرتی خود را به دستان توانمند و پرقدرت تیم دانش بنیان علاءالدین تراول می‌سپارند تا بی‌نظیرترین‌ خدمات را در سفرهای خود تجربه کنند.

 

 

آدرس علاءالدین تراول :تهران، پاسداران شمالی، پائین تر از چهار راه فرمانیه،مجتمع تجاری آرتمیس فرمانیه،طبقه 7
شماره تلفن 5 رقمی شرکت سفرهای علاءالدین:   02174495
برای مواقعی که امکان تماس با شماره 5 رقمی میسر نیست می توانید با شماره تلفن های 02126254800 الی 02126254819 به تعداد 20 شماره تلفن به صورت جدا جدا تماس بگیرید.

شماره فکس علاءالدین تراول : 02126254820
کد پستی علاءالدین تراول : 1957917481
ایمیل علاءالدین تراول : info@alaedin.travel
آدرس شبکه های اجتماعی علاءالدین تراول در اینستاگرام، تلگرام، توئیتر، لینکدین: alaedintravel@

شما می توانید برای تماس و ارتباط با بخش های مختلف شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرهای علاءالدین با نام تجاری علاءالدین تراول در فرم ارسال پیام بالای همین صفحه ، بخش مرتبط یا شخص مرتبط را انتخاب و یا یک پیام عمومی بدهید، این بهترین راه ارتباطی نسبت به ایمیل و شبکه های اجتماعی و ... است و همکاران ما به سرعت پاسخ شما را خواهند داد.
ما هر روز هفته از شنبه تا جمعه و روزهای تعطیل از ساعت9 صبح در محل دفتر کار علاءالدین تراول پاسخگوی شما هستیم، همچنین ساعت کاری روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 12 شب و روز پنجشنبه تا ساعت 6 عصر و روزهای جمعه و تعطیل تا ساعت 3 عصر می باشد.
شایان ذکر است برای درخواست هایی خود می توانید از ارسال پیام استفاداه نمایید.
تیم 70 نفره کارشناسان شرکت سفرهای علاءالدین در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستند. شما پس از تماس با شماره 5 رقمی  02174495 که 120 خط آن را پشتیبانی می کند ، در صورتی که داخلی مورد نظر خودتان را میدانید می توانید به سرعت با شماره داخلی سه رقمی که می تواند با 100 یا 200 یا 300 آغاز ادامه دهید و یا در صورتی که با بخش مشخصی کار دارید بدین صورت ادامه دهید.
ضمنا اگر میخواهید به زبان انگلیسی صحبت کنید شماره 0 را شماره گیری نمائید.

تماس با بخش رزرو هتل های ایران شماره 1
تماس با بخش تور جهانگردی و رزرو هتل های خارجی شماره 2
تماس با بخش بلیط هواپیما و قطار شماره 3
تماس با بخش تور ایرانگردی و طبیعت گردی شماره 4
تماس با بخش تشریفات و برگزاری همایش شماره 5
تماس با بخش تور ورودی و امور میهمانان خارجی شماره 6
تماس با بخش  توسعه بازار شماره 7
تماس با بخش امور مالی شماره 8
تماس با دفتر مدیر عامل شماره 9

شما برای رسیدن به علاءالدین تراول می توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید: یکی از بهترین راه‌های دسترسی، استفاده از ایستگاه مترو نوبنیاد است، همچنین دسترسی از طریق اتوبان صدر، اتوبان بابایی، اتوبان صیاد شیرازی و اتوبان امام علی کار رسیدن به دفتر علاءالدین تراول را راحت کرده است.

 

هر سوالی دارین در بخشتماس با ما سایت ثبت نمائید و اگر هم دوست داشتین سری به لینک های جذاب سایت بزنید از جمله : صفحه رزرو آنلاین تور داخلی ، پکیج تور خارجی ، معرفی تورها ، صفحه رزرو هتل های ایران ، معرفی گروه های هتل داری ، صفحه ویزا ، ویزای کانادا ، صفحه سالن های مراسم ، صفحه رستوران ها ، صفحه گردشگری درمانی ، فروش بلیط جاذبه ها ، سی آی پی ، گواهینامه بین المللی ، وبلاگ ، جاذبه های گردشگری ، تراول گاید ، اطلاعات گردشگری ، درباره ایران ، عکس های گردشگری ، فرصت های شغلی گردشگری ، رزومه ساز گردشگری ، باشگاه مشتریان ، درباره علاءالدین ، خدمات علاءالدین ، تیم علاءالدین ، نظرات کاربران ، معرفی آژانس های مسافرتی و تماس با ما

 

 

 گیتار شیراز ، بزرگترین کارگاه ساخت و فروش «گیتار»، «تار»، «سنتور» و «کمانچه» در ایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب