امروز: دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ [2021/12/06]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56797 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۳:۱۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

محمدرئوف قادری درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

نمایشگاه تیونینگ، کمپینگ، آپشن، مجموعه خودروهای کلاسیک و آفرود، لوازم جانبی و مصرفی فرصتی برای معرفی ظرفیت‌ها و دستاوردهای خلاقانه است

خبرایران : مدیرعامل شهرآفتاب گفت : نمایشگاه تیونینگ، کمپینگ، آپشن، مجموعه خودروهای کلاسیک و آفرود، لوازم جانبی و مصرفی که فرصتی برای معرفی ظرفیت‌ها و دستاوردهای خلاقانه است.
نمایشگاه تیونینگ، کمپینگ، آپشن، مجموعه خودروهای کلاسیک و آفرود، لوازم جانبی و مصرفی فرصتی برای معرفی ظرفیت‌ها و دستاوردهای خلاقانه است

محمدرئوف قادری، مدیرعامل «شهر آفتاب » درگفتگو با خبرایران اظهارداشت : جشنواره تیونینگ، کمپینگ، آپشن، مجموعه خودروهای کلاسیک وآفرود، لوازم جانبی ومصرفی با هدف سفارشی‌سازی خودروها صورت گرفته است، زیرا این حوزه علاقمندان مخصوص خود را دارد.

وی تصریح کرد : علاقمندان می‌توانند از نمایشگاه تیونینگ، کمپینگ، آپشن، مجموعه خودروهای کلاسیک و آفرود، لوازم جانبی و مصرفی که فرصتی برای معرفی ظرفیت‌ها و دستاوردهای خلاقانه است، استفاده کنند.

وی افزود: این فرصت بوجود آمده سبب اشتغالزایی جوانان شده و هم در حوزه صادرات تولیدات ایرانی مؤثر واقع شود‌ که در نهایت کمکی به بخش صادرات کشور بوده وهمچنین ازابتدا در سفارشی‌سازی خط تولید، ابتکار لازم رامعرفی کرده که درآینده شاهد کیفیت بیشتر خودروهای سفارشی در کشور باشیم.

قادری درپایان سخنان خود گفت : عالی‌ترین مقامات کشورها در بحث خودروهای سفارشی، تبدیل به یک فرهنگ شده که می‌توانیم دراین حوزه برندسازی کنیم که این جشنواره زمینه وفرصت خوبی است  تا به کمک ایده‌های خلاقانه در آینده نمایشگاه بزرگتری بوجود آوریم.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب