امروز: یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ [2022/01/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56735 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

محمود رضا آقاپور در گفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

پوشاک پارسیان و جامه‌گستر تولید پوشاک صنعتی را برعهده دارد/ ارتباط سازنده‌ای با شرکت پیام گستر تجارت فردا برای توسعه بیشتر و صادرات داریم/ مهمترین مشکلات حوزه پوشاک مالیات و دارایی ، بیمه و تأمین مواد اولیه هستند

خبرایران : مدیر برند پوشاک پارسیان گفت : شرکت ما عمدتا تولید پوشاک صنعتی رابرعهده می‌گیرد و مخاطبین ما کارخانه‌ها، سازمان‌ها، ارگان‌هادر تمامی زمینه‌ها می‌باشند و به جرأت می‌توان گفت ما تنها شرکتی هستیم که می‌توانیم صفر تا صد پوشاک (تولید پارچه تا انتهای دوخت) را تأمین کنیم.
پوشاک پارسیان و جامه‌گستر تولید پوشاک صنعتی را برعهده دارد/ ارتباط سازنده‌ای با شرکت پیام گستر تجارت فردا برای توسعه بیشتر و صادرات داریم/ مهمترین مشکلات حوزه پوشاک مالیات و دارایی ، بیمه و تأمین مواد اولیه هستند

محمودرضا آقاپورمدیریت برند پوشاک پارسیان و جامه‌گستر درگفتگو با خبرنگار خبرایران اظهارداشت: برند های پارسیان و جامه‌گستر ۳۲ سال سابقه تولید انواع پوشاک پرسنلی را دارند و هم اکنون و از امسال (۱۴۰۰)  همکاری خود را با هلدینگ بزرگ پیام گستر تجارت فردا  آغاز کرده و تلاش می کنیم تا بتوانیم به توسعه بیشتر در حوزه  کسب و کاری‌مان ادامه دهیم.

وی تصریح کرد : شرکت ما عمدتا تولید پوشاک صنعتی رابرعهده می‌گیرد و مخاطبین ما کارخانه‌ها، سازمان‌ها، ارگان‌هادر تمامی زمینه‌ها می‌باشند و به جرأت می‌توان گفت ما تنها شرکتی هستیم که می‌توانیم صفر تا صد پوشاک (تولید پارچه تا انتهای دوخت) را تأمین کنیم.

آقاپورتاکید کرد : خوشبختانه، با اتفاق خوبی که در زمینه پوشاک رخ داده، توانسته‌ایم ارتباط سازنده‌ای با شرکت پیام گستر تجارت فردا برقرار کرده و برای توسعه بیشتر و صادرات قدم برداریم.

وی در مورد تحریم ها هم ابرازداشت : در خصوص تحریم‌های خارجی، دغدغه صنف ما تأمین نشدن مواد اولیه برای پارچه‌های تخصصی و حتی خرج کار حاشیه پارچه است، که در این راستا با پیشنهاد تشکیل کارگروه‌های تخصصی تحت پوشش اتحادیه، سعی در رفع این نیاز اساسی داشته‌ایم تا مواد اولیه مستقیم و بدون واسطه از خارج وارد شده و پوشاک را به تولید انبوه برسانیم.

آقاپور ادامه داد: همچنین از مهمترین مشکلات حوزه پوشاک می‌توان به بحث مالیات و دارایی و بیمه وهمچنین تأمین مواد اولیه اشاره کرد که تلاش داریم تا با تشکیل کارگروه‌های گفته شده، مشکلات را یکی پس از دیگری حل نماییم.

وی افزود: اتحادیه می‌تواند با تشکیل کارگروه‌های تخصصی و ورود به مسائل ذکر شده و تعامل با سازمان‌های مربوطه به رصد امور بپردازد و از این طریق بتوانیم با تأئیدیه کارشناسان، به واردات قانونی مواد اولیه بپردازیم و موادی با کیفیت بهتر و متنوع‌تر وارد کنیم.

آقاپور درپایان سخنان خود گفت : برگزاری نمایشگاه مد و لباس، پشتوانه بسیار خوبی برای تولیدکنندگان است و تمام زنجیره تولید پوشاک را به نمایش می‌گذارد و در سالی که به نام حمایت از تولید ملی و رفع موانع نامگذاری شده ، امیدواریم تا این شعار فقط در حد حرف باقی نماند و عملیاتی شود و بتوانیم در تمامی نقاط کشور، حتی مناطق دورافتاده اشتغالزایی کنیم.

شماره ارتباط مستقیم با مدیریت : 09123721938

تصاویرحضور موفق برند پوشاک پارسیان در اولین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک به نام تهران مدکس از 20 الی 23 مهر ماه درمحل نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب 

 

 

 

 

 

 

 

بازار فروش ساز
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب