امروز: یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ [2022/01/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56734 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲:۳۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

علیرضا عسگری درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

سیه نا (Ciena) به شکل تخصصی انواع مانتو تولید می کند/ مشکل تولیدکنندگان پوشاک فقط مواد اولیه است / باید مواد اولیه با قیمت واقعی و مناسب به دست تولیدکنندگان برسد

خبرایران : مدیر برند پوشاک سیه نا(Ciena ) گفت : محصولات پوشاک سینا در 500 شعبه تهران و شهرستانها در سطح کشور توزیع می شود و و تلاش می کنیم که بتوانیم با کیفیت بالا پوشاک قابل اطمینانی را به مشتریان خودمان عرضه کنیم.
سیه نا (Ciena) به شکل تخصصی انواع مانتو تولید می کند/ مشکل تولیدکنندگان پوشاک فقط مواد اولیه است / باید مواد اولیه با قیمت واقعی و مناسب به دست تولیدکنندگان برسد

علیرضا عسگری مدیربرند پوشاک سیه نا (Ciena ) درگفتگو با خبرنگار خبرایران اظهارداشت: برند پوشاک سیه نا از 20 سال پیش تاسیس شده و در 10 سال قبل هم با داخلی سازی شروع به فعالیت در ایران کرده و به شکل تخصصی امروز انواع مانتو تولید می کند.

وی تصریح کرد : محصولات ما در 500 شعبه  تهران و شهرستانها در سطح کشور توزیع می شود و و تلاش می کنیم که بتوانیم با کیفیت بالا پوشاک قابل اطمینانی را به مشتریان خودمان عرضه کنیم.

عسگری تاکید کرد: امروز با توجه به شرایطی که هستیم ، مهمترین معضل برای تولید کنندگان مواد اولیه است . به ضرس قاطع می‌توان گفت که مشکل اصلی تولیدکنندگان ما در صنف پوشاک، تأمین مواد اولیه است. چرا که عده‌ای سودجو در بازار با اخلال‌گری‌های خود، سبب افزایش شدید قیمت مواد اولیه شده‌ و مشکلاتی را در عرضه و تقاضا به وجود آورده اند.

وی ادامه داد : باید شرایط واردات مواد اولیه هموار شود  تا مواد اولیه با قیمت سرسام آور به دست تولیدکننده نرسد. این امر رفته رفته باعث می‌شود دست واسطه قطع شده و محصولات مستقیم به دست تولیدکننده برسد. بنابراین می توان گفت که من تولید کننده پوشاک درکشور فقط مشکل مواد اولیه درم و مشکل دیگه ای نداریم.

عسگری ابرازداشت : متاسفانه وارد کنندگان قیمت قیمت مواد اولیه را تعیین می کنند . این در حالی است که در همه جای جهان تولید کننده باید به راحتی مواد اولیه را داشته باشد. به عنوان مثال امروز کشور چین با جمعیت بالا و همچنین اقتصادی که دارد. مواد اولیه را وارد می کند تا اقتصاداش تعطیل نشود و تولید کننده بتواند به کسب و کار خود ادامه دهد.   

وی در مورد نقش اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک هم تاکید کرد: اتحادیه به نظرم باید با رایزنی هایی که با صنوف مختلف و همچنین وزارت صمت و گمرک انجام می دهد ، دست تولید کننده باز بگذارد تا تولید کننده بتواند به کسب وکارش رونق بدهد . ضمن اینکه تسهیلات و شرایطی را فراهم کند تا تولید کننده با توان بالا بتواند مواد اولیه را تامین و به رونق اقتصاد کشوراش کمک کند.

عسگری درپایان سخنان خود گفت : اگر قرار است در منطقه هر حرفی برای گفتن داشته باشیم باید بتوانیم مواد اولیه را داشته باشیم . باید مواد اولیه با قیمت واقعی و قیمت مناسب به دست تولیدکنندگان برسد. تا بتوانیم معضل قاچاق را در صنف پوشاک از بین ببریم. ضمن اینکه حذف واسطه‌ها درصنف تولیدکنندگان پوشاک باعث خواهد شد تا هر کالای بی کیفیتی وارد کشور نشده و بازار را با جنس بی کیفیت اشباع نشود.

 

تصاویر حضور موفق  پوشاک سیه نا (Ciena ) در اولین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک به نام تهران مدکس از 20 الی 23 مهر ماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی  شهر آفتاب 

 

 

 

 

 

 

 

بازار فروش ساز
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب