امروز: دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ [2021/12/06]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56634 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۷:۴۵:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

دکترمجتبی امام‌وردی درگفتگو خبرایران اعلام کرد؛

رادین دام فرتاک دستگاه‌ سونوگرافی نسل جدیدباداشتن wifi، ضبط تصاویر، فیلم و رزولوشن بالا واردکشور کرده/ انقلاب بزرگی درصنعت دام کشورایجاد کردیم

خبرایران : مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رادین دام فرتاک گفت : شرکت دانش‌بنیان رادین دام فرتاک به عنوان اولین و تنها شرکتی است که دستگاه‌های سونوگرافی نسل جدید با برند با قابلیت دارا بودن wifi، ضبط تصاویر، فیلم و رزولوشن بالا، با همکاری شرکت‌های چینی BMV، اسپانیایی imporvet و آمریکایی IBX وارد کشور کرده و توانسته انقلاب بزرگی در صنعت دام کشور ایجاد کند.
رادین دام فرتاک دستگاه‌ سونوگرافی نسل جدیدباداشتن wifi، ضبط تصاویر، فیلم و رزولوشن بالا واردکشور کرده/ انقلاب بزرگی درصنعت دام کشورایجاد کردیم

دکتر مجتبی امام‌وردی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رادین دام فرتاک درگفتگو با خبرنگارخبرایران اظهارداشت :  شرکت دانش‌بنیان راهین دام فرتاک به عنوان اولین و تنها شرکتی است که دستگاه‌های سونوگرافی نسل جدید با برند با قابلیت دارا بودن wifi، ضبط تصاویر، فیلم و رزولوشن بالا، با همکاری شرکت‌های چینی BMV، اسپانیایی imporvet و آمریکایی IBX وارد کشور کرده و توانسته انقلاب بزرگی در صنعت دام کشور ایجاد کند.

وی تصریح کرد : این دستگاه‌ها با تشخیص آبستن بودن حیوان و ازطریق پروتکل همزمان‌سازی و تلقیح مصنوعی برای دام‌هایی که آبستن نیستند، به جهت بالا بودن هزینه نگهداری آن سبب سودمندی و راندمان بالا در پرورش دام می‌شود.

دکتر امام‌وردی تاکید کرد : ما با همکاری یک شرکت چینی در تولید هورمون دامی، از اسفنج و هورمون pmsg و در کنار آن از سیدر (وسیله‌ای برای آزادسازی پروژسترون داخل واژن) بعد از اتمام سونوگرافی، برای دوقلوزایی استفاده می‌کنیم. مدت زمان آبستنی گوسفند و بز ۵ ماه و شتر لاما ۱۱ ماه و ۲۵ روز می‌باشد.

وی ادامه داد : همچنین، برای دامدارانی که بصورت مستقیم از ما خرید می‌کنند تا ۱۵ درصد تخفیف در نظر گرفته‌ایم و حتی صادرات نیز انجام می‌دهیم.

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رادین دام فرتاک در پایان سخنان خود گفت : در بحث گران بودن قیمت شیر و گوشت، وجود مافیا در این بازار را می‌توانیم نام ببریم که سعی داریم این واسطه را به کمک دولت و ساخت میادین مورد نظر و عرضه مستقیم توسط دامداران، حذف کنیم.

 

آدرس شرکت دانش‌بنیان رادین دام فرتاک؛ کرج، چهار راه دانشکده، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، پارک علم و فناوری، شرکت رادین دام فرتاک

 

راه های ارتباطی

تلفن:

۸۰۲۶۳۲۸۲۴۸۰۶

همراه:

۰۹۲۲۰۶۸۷۴۵۲

۰۹۳۸۸۸۲۸۵۲۳

دورنگار: ۰۲۶۳۲۸۲۴۸۰۶

کد پستی:۳۱۵۸۷۷۷۸۷۱

اینستاگرام ما:

Radin_dam_fartak

ایمیل ما :

info@radindam.com

 

بازار فروش ساز
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب