امروز: چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ [2022/08/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56620 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۳:۲۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با حکم دکتر میثم لطیفی ؛

صدرائیان رئیس روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور شد

خبرایران : معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور سعید صدرائیان را به سمت رئیس امور حوزه ریاست، روابط‌عمومی و بین‌الملل سازمان اداری و استخدامی کشور منصوب کرد.
صدرائیان رئیس روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور شد

به گزارش خبرایران ، با حکم دکتر میثم لطیفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، سعید صدرائیان به سمت رئیس امور حوزه ریاست، روابط عمومی و بین‌الملل منصوب شد.

وی متولد ۱۳۶۰ دانش‌آموخته مطالعات منطقه‌ای از دانشکده روابط بین‌الملل وزارت امور خارجه و دانشجوی دکترای این رشته در دانشگاه تهران است. از جمله سوابق صدرائیان می توان به مدیریت مراکز فرهنگی هنری مناطق ۶، ۲، ۳ و ریاست فرهنگسرای ارسباران اشاره کرد.

همچنین سوابق رسانه‌ای به عنوان سردبیر خبرگزاری مهر، سردبیر روزنامه تابناک، دبیر ارشد هفته‌نامه پنجره، سردبیری برنامه تلویزیونی مناظره ۱۸۰ درجه و مسئولیت رسانه‌های معاونت فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی را در کارنامه خود دارد. او پیش از این انتصاب، معاون رسانه و ارتباطات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بود‌.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب