امروز: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ [2021/10/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56606 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۳:۴۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

محمد رضا قادری در اولین رویداد نوآوری و کارآفرینی پست:

پست هوشمند و نوآور؛ موتور پیشران اقتصاد دیجیتال کشور است

خبرایران : عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست گفت: شرکت ملی پست همواره در بحث استفاده از فناوری‌های نو پیشگام بوده و یکی از اولین سامانه‌های تجارت الکترونیک کشور سامانه «ای‌بازار» بوده است.
پست هوشمند و نوآور؛ موتور پیشران اقتصاد دیجیتال کشور است

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شرکت ملی پست ، محمدرضا قادری در اولین رویداد نوآوری و کارآفرینی و افتتاح مراکز نوآوری پست که صبح امروز (سه‌شنبه) در موزه ارتباطات برگزار شد، با بیان اینکه شرکت ملی پست همواره در بحث استفاده از فناوری‌های نو پیشگام بوده است، اظهار کرد: «نخستین رویداد نوآوری و کارآفرینی را در هفته جهانی پست به‌طور همزمان در پنج استان کشور افتتاح کنیم. امروز در اخبار اتحادیه جهانی پست صحبت از تحول دیجیتال موضوعی داغ است و یکی از اولین سامانه‌های تجارت الکترونیک کشور سامانه «ای‌بازار» بوده است.»

وی بیان کرد: «در چند سال گذشته سامانه‌های پست به‌طور مستمر به‌روزرسانی شده‌ و امروز شروع بسیار خوبی برای افزایش همکاری با دانش‌بنیان‌هاست. شرکت‌های دانش‌بنیان همواره گلایه‌هایی دارند و همکاران پست هم به برخی از موضوعات انتقاد دارند، ولی بروز چنین شرایطی طبیعی است و برای رفع این گلایه‌ها بستری را لازم داشتیم که متعلق به شرکت ملی پست باشد. از همین رو با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پست تصمیم به راه‌اندازی نخستین مرکز نوآوری اختصاصی پست گرفته شد.»

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست خاطرنشان کرد: «امروز مراکز نوآوری پست در استان‌های اصفهان، خراسان رضوی، یزد، گلستان و تهران افتتاح خواهد شد و می‌کوشیم از این پس همکاری گسترده‌تری با استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان داشته باشیم. با افتتاح مراکز نوآوری شرکت ملی پست، بسیاری از مشکلات پروژه‌های مشترک دانش‌بنیان‌ها با پست رفع می‌شود.»
 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب