امروز: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ [2021/10/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56568 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

ناصرسلطان‌زاده درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

ژست پیراهن و شلوارفاخرایرانی با پارچه فاخر و دوخت عالی و قابل رقابت با برندهای خارجی تولید می کند/ علاوه بر فروش آنلاین، ارسال به تمام نقاط ایران داریم/ تلاش ما تولید با کیفیتی برتر و برندی فاخرجهت رقابت با چین و ترکیه است

خبرایران : مدیرعامل شرکت تولید پوشاک ژست گفت: به لحاظ بالا بودن نرخ ارز برای تهیه پارچه، مشکلات فراوانی داریم، زیرا قیمت تمام شده یک پیراهن بسیار بالاتر از قبل بوده و بغیر از پارچه، سایر ملزومات لباس نیزاز قبیل کارت‌آویز و ساک دستی نیز گرانتر از قبل شده که امید داریم بزودی مشکلات پایان پذیرد.
 ژست پیراهن و شلوارفاخرایرانی با پارچه فاخر و دوخت عالی و قابل رقابت با برندهای خارجی تولید می کند/ علاوه بر فروش آنلاین، ارسال به تمام نقاط ایران داریم/ تلاش ما تولید با کیفیتی برتر و برندی فاخرجهت رقابت با چین و ترکیه است

 ناصرسلطان‌زاده مدیرعامل شرکت تولید پوشاک «ژست» درگفتگوبا خبرنگارخبرایران اظهارداشت: از سال ۱۳۸۰ مشغول فعالیت در زمینه پوشاک آقایان را از کارگاه‌ها و فروشگاه‌های کوچک آغازکردیم و در حدود ۵ سال است که در جهت تولید ملی، کارخانه تولید پیراهن و شلوار را بصورت حرفه‌ای راه‌اندازی کرده‌ایم.
سلطان‌زاده تصریح کرد : منظور از حرفه‌ای بودن آن است که پیراهن و شلوار فاخر ایرانی با پارچه فاخر و دوخت عالی و قابل رقابت با برندهای خارجی تولید می‌کنیم. همچنین، تولیدات دیگری نیز داریم از جمله: شلوار تک، کت تک، پالتو، تیشرت و سایر ملزومات آقایان.
وی خاطرنشان کرد : در حال حاضر، هدف از حضورمان درسومین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید،مجتمع های تجاری ،رویکردهای صنعت خرده فروشی وصنایع وابسته اعطای نمایندگی به متقاضیان سراسر کشور می‌باشد و همچنین به جهت اینکه مجتمع‌های تجاری زیادی همچون مال‌ در شهرهای بزرگ کشور در حال راه‌اندازی هستند، در حال مذاکره با این مراکز هستیم تا بتوانیم لباسی فاخر در شأن ایرانیان عرضه کنیم.
مدیرعامل شرکت تولید پوشاک «ژست» تاکید کرد : به لحاظ بالا بودن نرخ ارز برای تهیه پارچه، مشکلات فراوانی داریم، زیرا قیمت تمام شده یک پیراهن بسیار بالاتر از قبل بوده و بغیر از پارچه، سایر ملزومات لباس نیز از قبیل کارت‌آویز و ساک دستی نیز گرانتر از قبل شده است که امید داریم بزودی مشکلات پایان پذیرد.
وی ابرازداشت : ما علاوه بر فروش آنلاین، ارسال به تمام نقاط ایران داریم. همچنین در شهر یزد ۳ شعبه داشته و بزودی در سیتی‌سنتر این شهر یک فروشگاه ۴۰۰ متری احداث می‌کنیم و همینطور در شهرهای اهواز و مشهد نیز شعبه داریم.
سلطان زاده افزود : از لحاظ اشتغالزایی، ۵۰ نفر بصورت مستقیم و بیش از ۲۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم با مجموعه ما همکاری دارند.
وی درپایان سخنان خود گفت : به لحاظ صادرات نیز، تاکنون پیشنهاداتی داشته‌ایم ولی هنوز به صورت تخصصی ورود نکرده‌ایم، ولی سعی داریم تا با کیفیتی برتر و برندی فاخر بتوانیم بازارهای جهانی را نیز فتح کنیم و با کشورهایی که قطب اول صادرات پوشاک هستند همچون چین و ترکیه، رقابت کنیم.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب