امروز: دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ [2021/12/06]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56508 تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۴:۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

آئین تکریم و معارفه شهردار منطقه2 برگزارشد

خبرایران : آئین تکریم و معارفه شهردار منطقه2 با حضور حسین نظری ، معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تهران، معاونان و مدیران شهری منطقه 2 تهران برگزار شد.
آئین تکریم و معارفه شهردار منطقه2 برگزارشد
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه2 حسین نظری،معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران  دراین مراسم ضمن قدردانی از تلاشهای بی وفقه ،پیگیرانه و سخت کوشی حسن صفات در ابعاد مختلف مدیریتی ،اجرایی و فعالیتهای ثمربخش ایشان در مدت تصدی مسئولیت شهرداری منطقه 2،خاطرنشان کرد:رویکرد اصلی امروز شهرداری خدمت رسانی مناسب به شهروندان و تامین رضایت آنها و درنهایت تامین رضایت خداوند است ودرهمین راستا کارمحوری و مردم محوری  دو رویکرد قابل توجه است.
وی با تاکید بر اینکه شهرداری می تواند در خدمات و فعالیتهای خود ارزش افزوده ایجاد کند ،گفت: امید می رود با همراهی مدیران و همکاران شاهد تحقق اهداف و شعار مدیریت شهری باشیم و   با ارائه  خدمت صادقانه و رفع کمبودها و نارسائی ها بتوانیم ذهنیت خدمت را به شهروندان  منتقل کرده و اعتماد آنها را به مدیریت شهری جلب کنیم.
در این مراسم حسن صفات نیز با ارائه گزارشی به بودجه نقدی و غیرنقدی و درآمد منطقه اشاره و وضعیت پروژه های در دست اقدام منطقه را تشریح کرد
مهدی صالحی ،شهردارجدید منطقه  درادامه این مراسم ضمن تشکر از تلاشهای حسن صفات  اظهار داشت: مسئولیت در نظام اسلامی از جنس امانت است و این امانت با خوان هزاران شهید عطرآگین است و این مسئولیت امانتداری را دوچندان کرده است.
وی افزود: بسیار خرسندم  و خدا را شاکرهستم که این امانت را از امانتداری صادق تحویل می گیرم و امیدوارم  بتوانم با حداکثر دقت و امانتداری به انجام مسئولیت پرداخته و این امانت را تحویل بدهم.
وی با اشاره به اینکه برنامه هایی برای پیشبرد اهداف و رویکردهای شهردار تهران پیش بینی شده است ،افزود: رعایت کامل قوانین و مقررات شهرسازی، اعتلای دینی و ملی ،فرهنگ و هویت ایرانی- اسلامی ، انضباط مالی و هوشمند ، ارتقاء سرمایه اجتماعی و تقویت مشارکت پذیری شهروندان از محورهای مورد توجه است که در قالب برنامه های 6 ماهه و یکساله پیش بینی و با همراهی همکاران اجرا می شود.
براساس این گزارش مهدی صالحی  از مدیران باسابقه و خوشنام شهرداری تهران بوده و پیش از قبول این مسئولیت، به عنوان مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران، رئیس کمیته نمای بناهای خاص شهر تهران،عضو کمیته پیگیری و پیاده سازی TOD در شهر تهران،مدیر کمیته AMFدر مجمع شهرداران آسیایی و معاون شهرسازی و معماری منطقه 2 و 12 در شهرداری تهران مشغول به خدمت بود.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب