امروز: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ [2021/10/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56170 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰:۳۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

جمشید آزاده مدیرعامل اعتماد هوشمند آینده شد

خبرایران : جمشید آزاده، به سمت مدیرعاملی شرکت اعتماد هوشمند آینده منصوب شد.
جمشید آزاده مدیرعامل اعتماد هوشمند آینده شد

جمشید آزاده، به سمت مدیرعاملی شرکت اعتماد هوشمند آینده منصوب شد. آزاده از سال ۱۳۸۳ در مجموعه توسن شروع به فعالیت کرده و سلسله‌مراتب مدیریتی را در این هلدینگ یک‌به‌یک طی کرده است.

آخرین پست آزاده پیش از حضور در سمت مدیرعاملی شرکت اعتماد هوشمند، معاونت فروش و امور مشتریان توسن‌تکنو بود و در نهایت در تابستان ۱۴۰۰، با تصمیمات هیئت‌مدیره شرکت اعتماد هوشمند، سمت مدیرعاملی شرکت اعتماد هوشمند آینده به جمشید آزاده سپرده شد.

شرکت اعتماد هوشمند آینده، از شرکت‌های گروه توسن است که در راستای تحقق محصولات هویت دیجیتال در فضای اقتصاد دیجیتال فعالیت می‌کند. شرکت اعتماد هوشمند آینده، با هدف ارتقای سطح امنیت اطلاعات در حوزه فناوری و همچنین بومی‌سازی دانش در حوزه نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای امنیتی تشکیل شده است.

تمرکز اصلی فعالیت‌های شرکت به‌صورت تخصصی در حوزه زیرساخت کلید عمومی (PKI) بوده که با انجام پروژه‌های بزرگ ملی جدیت خود را در این مسیر به اثبات رسانده است. این شرکت علاوه بر طراحی، تولید، ارائه سیستم‌های تخصصی و محصولات اساسی و پایه در حوزه زیرساخت کلید عمومی، تاکنون ارائه چندین کارگاه تخصصی، تهیه مقالات علمی در حوزه زیرساخت کلید عمومی و امضای دیجیتال را در کارنامه خود دارد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب