امروز: پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ [2021/10/28]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56161 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱:۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

شهردار منطقه 19 خبر داد:

رفع و ایمن سازی فرونشست های پارکینگ شمالی حرم مطهر

خبر ایران : فرونشست های روی خط مترو عبوری از پارکینگ شمالی حرم مطهر با اجرای عملیات آسفالت رفع و ایمن سازی شد.
رفع و ایمن سازی فرونشست های پارکینگ شمالی حرم مطهر
به گزارش خبرایران از  روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: این فرونشست ها در دو نقطه مشاهده شده که به منظور جلوگیری از صدمات احتمالی، با پخش ۲۵۰ تن آسفالت (در ۸۰۰ متر مربع) رفع خطر و ایمن شدند.
او در ادامه از احداث مسیر پیاده رو در رینگ داخلی بوستان ولایت خبر داد و گفت: عملیات احداث این مسیر پیاده رو در راستای سهولت دسترسی و تردد شهروندان به مساحت ۲۳۰ متر مربع و با اجرای خاکبرداری، بتن ریزی، جدول گذاری و کفپوش تکمیل و آماده بهره برداری شهروندان می باشد.
توکلی در ادامه به بخشی از فعالیت های لکه گیری و ترمیم آسفالت در معابر این منطقه اشاره کرد و افزود: این اقدام با هدف نوسازی معابر و بهبود عبور و مرور با صرف ۳۰۰ تن آسفالت در معابری همچون دولتخواه شمالی کوچه ۵، مقابل در شرقی دانشگاه یادگار امام (ره)، خیابان مطهری جنوبی مقابل پمپ گاز، زیرگذر شرقی دانشگاه یادگار امام (ره)، خیابان مطهری شمالی تقاطع خیابان شکوفه، خیابان ماهان (نبش کوچه های ۲۵ و ۴۳) و ..‌. اجرا شده است.
این مسئول با بیان اینکه عمران و بهسازی معابر شهری یکی از مهمترین مطالبات شهروندان محسوب می شود، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون اقدامات مختلفی در قالب لکه گیری، تراش و روکش آسفالت و مرمت معابر انجام شده است و این اقدامات در راستای رفاه حال شهروندان و نگهداشت شهر به شکل مستمر و با نظارت کامل در برنامه های عمرانی قرار دارد.
بازار فروش ساز
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب