امروز: جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ [2024/05/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56111 تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج–دنا؛

جشنواره یاسوج 10 تا 13 تیرماه 1402 برگزار می‌شود

خبرایران : زمان برگزاری شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج–دنا مشخص شد.
جشنواره یاسوج 10 تا 13 تیرماه 1402 برگزار می‌شود

 به‌گزارش خبرایران از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، زمان برگزاری شصت‌و‌هفتمین جشنواره‌ منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج- دنا که با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به عنوان یکی از مقوله‌های مهم فرهنگی با رویکرد ایجاد تنوع و تکثر در انواع فیلم کوتاه از طریق تاکید بر ژانرهای سینمایی برگزار می‌شود، مشخص شد، که طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، 10 تا 13 تیرماه 1402 به مدت ۴ روز استان کهگیلویه و بویراحمد میزبان فیلم‌سازان و عکاسان جوان خواهد بود.

این دوره از جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان که قرار بود در بازه زمانی 2 الی 5 اسفندماه 1401 در شهر یاسوج برگزار شود، اما به دلیل تعویق در برگزاری دو جشنواره منطقه‌ای یزد و بوشهر، به تیرماه 1402 موکول شد.

در شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج–دنا، توجه به سینمای بومی و فیلم‌های ژنریک در اولویت انتخاب و داوری خواهند بود.

هنرمندان 10 استان (فارس، خوزستان، خراسان شمالی، کرمانشاه، آذربایجان غربی، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان و کهگیلویه و بویراحمد) میهمانان شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج–دنا هستند که در دو بخش فیلم کوتاه و عکس به رقابت می‌پردازند.

شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج–دنا 10 تا 13 تیرماه 1402 به میزبانی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر یاسوج و به دبیری امین درخشان برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد-ایساتیس و شصت‌و‌ششمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس، به ترتیب در بهمن 1401 و اردیبهشت 1402 برگزار شد

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب