امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ [2023/10/02]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 55899 تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲:۵۰:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

با عزم جدی شهرداری این منطقه انجام شد؛

15000 متر مربع ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه 19 رفع خلاف و آزاد سازی شد

خبرایران : شهردار منطقه 19 گفت: طی عملیات مبارزه و بازپس گیری اراضی تصرف شده در ناحیه سه این منطقه 30 مورد ساخت و ساز غیر مجاز به مساحت 15000 متر مربع در بامداد روز پنج شنبه 21 اردیبهشت رفع خلاف و آزاد سازی شد.
15000 متر مربع ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه 19 رفع خلاف و آزاد سازی شد

 به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 19،  تورج فرهادی درباره بازپس گیری زمین های تصرف شده افزود: در راستای صیانت از شهر و حقوق عامه با اخذ مجوزهای قانونی و برابر دستور مقام قضایی در خیابان خلازير انتهاي كوچه 206 تا پشت ورزشگاه شهيدكاظمي نزدیک به  15000 متر مربع معادل۱/۵ هکتار از زمین های متصرف شده آزاد و به بیت المال بازگشت.
او با اشاره به رفع خلاف از 30 مورد ساخت و ساز غیر مجاز بیان کرد: این اراضی مشتمل بر2 مورد چهار دیواری 1500 متر مربعی، 12 مورد چهار دیواری 400 متر مربعی،10 مورد چهار دیواری 600 متر مربعی،1 مورد سوله 200 متر مربعی و 5 مورد تجاری100 متر مربعی است.
شهردار منطقه با اشاره به اینکه ساختمان‌های غیرمجاز بدون رعایت اصول شهرسازی و مباحث ایمنی ساخته می‌شوند خاطر نشان کرد: به دلیل عدم استحکام و ناایمن بودن ساختمان ها خطرات جدی برای شهروندان به همراه خواهد داشت.
 براساس این گزارش این عملیات گسترده با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه، شهردار ناحیه 3 و 60 نفر نیروی شهربان وکارکنان شهرداری منطقه با به کارگیری 2 دستگاه لودر از ساعت 2 بامداد روز پنج شنبه شروع و تا 6 صبح ادامه داشت که بدون هیچگونه خسارت مالی و جانی به نیروهای شهرداری به  پایان رسید که این اقدام مورد استقبال مطالبه گران نظم، انضباط و حقوق عمومی در منطقه قرار گرفت.

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب