امروز: پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ [2021/10/28]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 55872 تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲:۴۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

پلتفرم ویدیو کنفرانس ال‌جی، ارائه راهکار پزشکی از راه دور مبتنی بر کلاود(Cloud)

خبرایران : پلتفرم ویدیو کنفرانس ال‌جی الکترونیکس با سرویس جدید پزشکی از راه دور (تله مدیسین) ezCaretech ادغام‌شده تا ابزار پیشرفته‌ای برای ارائه خدمات پشتیبانی درمان سرپایی از راه دور به متخصصان ارائه دهد.
پلتفرم ویدیو کنفرانس ال‌جی، ارائه راهکار پزشکی از راه دور مبتنی بر کلاود(Cloud)

پلتفرم اختصاصی ادغام شده ال‌جی با اپلیکیشن ezCaretech،

ارائه دهنده خدمات درمانی سریع و اطلاعات دقیق بیمار

پلتفرم ویدیو کنفرانس ال‌جی الکترونیکس با سرویس جدید پزشکی از راه دور (تله مدیسین) ezCaretech ادغام‌شده تا ابزار پیشرفته‌ای برای ارائه خدمات پشتیبانی درمان سرپایی از راه دور به متخصصان ارائه دهد. ezOntheCall با بهره‌گیری از فناوری محاسبات ابری پیشرفته، دسترسی لحظه‌ای به پرونده‌های پزشکی و نتایج آزمایشات بالینی ذخیره‌شده در سیستم‌های اطلاعات بیمارستانی (HIS) را فراهم می‌آورد تا متخصصان مراقبت‌های بهداشتی بتوانند با سرعت، جدیدترین داده‌های بیماران را دریافت نموده و آن‌ها را از طریق تماس‌های ویدیویی به اشتراک بگذارند.

ال‌جی با همکاری ezCaretech (ارائه‌دهنده فناوری مراقبت‌های بهداشتی) راهکار پزشکی از راه دوری را توسعه داده‌اند که پلتفرم کنفرانس ویدیویی ال‌جی را به خدمت گرفته تا تجربه کاربری یکپارچه‌ای خلق کند. با ترکیب پلتفرم کنفرانس ویدیویی مبتنی بر WebRTC ال‌جی و اپلیکیشن ezCaretech مبتنی بر EMR، راهکار ابداعی به کارکنان مراکز پزشکی و بیمارستانی اجازه می‌دهد تا ضمن ارتباط از راه دور با بیماران، فرآیندهای اداری را مدیریت کرده و سوابق مربوط به بیماران را به‌روز نگه‌دارند. ezOntheCall همچنین خدمات درمانی سرپایی را با یک پورتال ویژه پوشش می‌دهد که به‌آسانی نوبت‌های معاینه یا مشاوره‌های بعدی را رزرو کرده و نسخه‌ها را بدون نیاز به مراجعه حضوری دریافت‌کنندگان خدمات درمانی تکمیل و ارسال می‌نماید.

پلتفرم ویدیو کنفرانس ال‌جی به‌گونه‌ای طراحی‌شده که تقاضاهای روزافزون بخش مراقبت‌های بهداشتی برای ابزارهای مؤثر جهت تشخیص‌ها و مشاوره‌های پزشکی غیرحضوری را تأمین نماید. این پلتفرم با ارائه صدا و تصویر باکیفیت بالا بر روی مرورگررهای وب کامپیوترها، تلفن همراه و تجهیزات اینترنت اشیا (IoT) به‌صورت یکپارچه عمل می‌کند و امکان ارتباط مستقیم را بدون نیاز به افزونه یا اپلیکیشنی فراهم می‌آورد.

 

جدیدترین راهکار تله‌مدیسن ال‌جی توسط Saudi Arabia’s Ministry of National Guard Health Affairs (MNGHA) برای پیاده‌سازی در شش بیمارستان بزرگ در سراسر عربستان سعودی انتخاب گردیده که از آن جمله می‌توان به شهر پزشکی ملک عبدالعزیز در ریاض و بیش از ۷۰ مرکز مراقبت‌های اولیه بهداشتی اشاره نمود. پس از پایلوت اولیه، این راهکار در ایالات‌متحده و دیگر بازارهای کلیدی تا اواخر امسال در دسترس خواهد بود.

Paik Ki-mun نایب‌رئیس ارشد و سرپرست واحد نمایشگرهای اطلاع‌رسانی تجاری در شرکت راهکارهای تجاری ال‌جی الکترونیکس می‌گوید: «راهکار پزشکی از راه دور ezOntheCall با همراهی پلتفرم ویدیو کنفرانس ال‌جی، عصر جدیدی از خدمات برای بیماران راه دور را آغاز کرده‌اند. ال‌جی با تمرکز بر نیازهای متغیر بازار، با مشارکت بازیگران کلیدی در بخش‌های گوناگون (همچون مراقبت‌های بهداشتی)، به سرمایه‌گذاری سنگین بر نسل بعدی راهکارهای از راه دور مبتنی بر کلاود ادامه می‌دهد.»

* با الزامات دفتر هماهنگ‌کننده ملی تکنولوژی اطلاعات سلامت ایالات‌متحده مطابقت دارد و مطابق قانون حمل و پاسخ‌گویی بیمه سلامت است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب