امروز: پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ [2024/02/29]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 55679 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱:۴۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

هدیه سامانتل به خبرنگاران سراسر کشور

خبرایران : سامانتل به‌عنوان اولین اپراتور مجازی فعال در سطح کشور هم‌زمان با روز خبرنگار و در راستای تسهیل اطلاع‌رسانی عمومی برای اصحاب رسانه، بر اساس مسئولیت اجتماعی خود، به خبرنگاران سراسر کشور سیم‌کارت با شماره تلفن همراه رند و بسته اینترنت ۶ ماهه هدیه می‌دهد.
هدیه سامانتل به خبرنگاران سراسر کشور

به گزارش خبرایران سامان رسانه، سامانتل از شرکتهای گروه مالی سامان که در حوزه ارتباطات و تلفن همراه فعالیت می‌کند، هم‌زمان با فرارسیدن روز خبرنگار سیم‌کارت با شماره تلفن همراه رند و بسته اینترنت ۶ ماهه به فعالان عرصه خبر اهدا می‌کند.
در این طرح که با عنوان «قلم، جریان آگاهیست بر‌اندیشه‌ها» در حال اجراست، خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌توانند تا پایان مردادماه از طریق این لینک اطلاعات خود را ثبت و از مزایای طرح روز خبرنگار و هدیه درنظر گرفته شده توسط شرکت سامانتل استفاده کنند. بارگذاری کارت خبرنگاری یا معرفی‌نامه از رسانه مربوطه در فرم ثبت‌نام این طرح ضروری است و شرکت سامانتل پس از بررسی اطلاعات، از طریق شماره تلفن همراه ثبت‌شده، کد خرید سیم‌کارت با ۶ ماه اینترنت همراه را برای ثبت‌نام کنندگان ارسال خواهد کرد.
شرکت سامانتل، از ابتدای سال ۹۶ فعالیت خود را درزمینهٔ ارائه خدمات ارتباطاتی پایه بر بستر تلفن همراه شروع کرده است. این شرکت با شعار «اولین اپراتور نسل جدید ارتباطات همراه» سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری با رندترین پیش‌شماره موجود در بازار ایران را (۰۹۹۹۹) به متقاضیان عرضه می‌کند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب