امروز: پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ [2022/05/26]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 55599 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱:۱۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با عاملیت بیمارستان بانک ملی ایران؛

بازدید رئیس کل بانک مرکزی از طرح واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی

خبرایران : رئیس کل بانک مرکزی با حضور در محل بانک ملی ایران از روند واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی کشور با عاملیت بیمارستان این بانک بازدید کرد.
بازدید رئیس کل بانک مرکزی از طرح واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی
به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر اکبر کمیجانی در جریان این بازدید با قدردانی از خدمات بیمارستان بانک ملی ایران در جریان اجرای طرح،‌ گفت: خوشبختانه بخش قابل توجهی از کارکنان نظام بانکی تا کنون دوز نخست واکسن را دریافت کرده اند و این روند با سرعت ادامه دارد.

وی افزود: تا یک ماه آینده، دوز دوم واکسن نیز به کارکنان بانک ها تزریق خواهد شد تا آنها در مقابل این بیماری مهلک مقاوم شده و روند مرگ و میر تا حد امکان کاهش یابد.

کمیجانی با گرامی داشت یا و خاطره کارکنان نظام بانکی که در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند،‌ تاکید کرد که اختصاص ارز برای واردات واکسن بدون وقفه در حال انجام است و با تلاش وزارت بهداشت و سایر مقام های مسئول، سرعت واکسیناسیون در حال افزایش است.

مدیرعامل بانک ملی ایران نیز در حاشیه این بازدید با بیان این که اکنون بیش از ۷۰ درصد کارکنان بانک ها در استان ها و بیش از ۵۰ درصد کارکنان بانک ها در تهران واکسن کرونا دریافت کرده اند،‌ گفت: طی چند روز آینده، با تسریع در واکسیناسیون، مرحله نسخت این فرایند به پایان می رسد.

محمد رضا حسین زاده با بیان این که واکسینه کردن کارکنان بانک ها،‌ بخشی قابل توجهی از مراجعان روزانه به شعب را از خطر ابتلا به این بیماری مصون می کند، خاطرنشان کرد: بیمارستان بانک ملی ایران با تمام قوا در خدمت اجرای این طرح است.

گفتنی است طرح واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی کشور با عاملیت بیمارستان بانک ملی ایران از سه روز پیش در ۱۷ نقطه شهر تهران و نقاط تعیین شده در شهرستان ها آغاز شده است.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب