امروز: پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ [2021/10/28]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 55544 تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۸:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

از سوی جمعی از محققان خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور مطرح شد؛

پیشنهاد به UN و UNWTO برای ثبت روزی بنام پروفسور محمد شریف ملک‌زاده

خبرایران : عنوان پدرعلم نوین مدیریت گردشگری جهان از سوی یک محقق ایران، افتخاری بزرگ برای جامعه‌ی ایرانی خارج از کشور است.
پیشنهاد به UN و UNWTO برای ثبت روزی بنام پروفسور محمد شریف ملک‌زاده
محققین ایرانی در هر جای دنیا که قرار بگیرند افتخار آفرین خواهند بود و این عنوان که از سوی IAUP  بر اساس دستاورد های ملک زاده، این دانشمند فرهیخته داده شده است، آغازگر فصل نوینی از علم مدیریت در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی جهان است و بر اساس گفته دکتر طالب ریفایی رئیس سابق سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد ، این عنوان اتفاقی نبوده، بلکه مهر تاییدی بر سوابق درخشان جنابعالی می باشد که موفقیت های رهبری و مدیریت شما در طول سال ها هم به عنوان یک کارشناس حرفه ای گردشگری هم سوابق علمی شما بیانگر آن می‌باشد.
و در ادامه ایشان از سرمایه تجارب حرفه ای پروفسور ملک زاده در طی سالها فعالیت در تربیت مدیران فرهیخته و توانمند در آینده صنعت گردشگری بطور موثر یاد می‌کردند.
 
بر این اساس جمعی از محققین و دانشمندان  خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور از UN  و UNWTO  ، پیشنهاد نامگذاری روزی در تقویم جهانی بنام این محقق ایرانی را درخواست کردند.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب