امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ [2023/10/02]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 55444 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۸:۱۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مدارس منطقه 19درهفته سلامت میزبان اتوبوس فراموز سیار می شوند

خبرایران : شهردارمنطقه 19 از استقرار اتوبوس فرآموز سیار سلامت در سه مدرسه این منطقه در روز چهارشنبه 13 اردیبهشت به مناسبت هفته سلامت با هدف آموزش مهارت های رفتاری به کودکان و نوجوانان خبر داد.
مدارس منطقه 19درهفته سلامت میزبان اتوبوس فراموز سیار می شوند

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی با اشاره به اهمیت فراگیری مهارت‌های ارتباطی و فردی برای دانش آموزان افزود: با هماهنگی اداره کل سلامت شهرداری تهران و به همت اداره سلامت منطقه 19، فرآموز سیار روز چهارشنبه در سه مدرسه ابتدایی محدوده مستقر شده و به اجرای برنامه می پردازد.
به گفته این مسئول این آموزش ها به منظور مواجهه با انواع آسیب‌های اجتماعی، خودمراقبتی  و نکات آموزشی سلامت محور در قالب بازی، اجرای نمایش عروسکی و مسابقه در مدارس شهید کیهانی محله نعمت آباد، الغدیر2 محله شهید کاظمی و شهید سالاری شریعتی جنوبی برگزار می شود.
فرهادی بیان کرد: مراکز فرآموز سیار منطقه 19 با هدف ارتقا سلامت اجتماعی و آموزش غیرمستقیم مهارت‌های رفتاری به گروه سنی کودک و نوجوان به همت اداره سلامت راه‌اندازی شده است تا در قالب برپایی تئاتر، نمایش عروسکی، مسابقه، بازی‌های متنوع قصه گویی مهارت‌های لازم را آموزش دهد.

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب