امروز: پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ [2021/10/28]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 54841 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۳:۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

به دلیل کسب عنوان مرکز آموزشی برگزیده ؛

دکتر زالی از رئیس بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد تهران تقدیر کرد

خبرایران : دکتر علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی از دکتر بهرام عین الهی، رئیس بیمارستان تامین اجتماعی شهید دکتر لبافی نژاد تهران به خاطر کسب عنوان مرکز آموزشی برگزیده در پانزدهمین جشنواره آموزشی دانشگاه در طرح اعتبار بخشی بیمارستان های آموزشی تقدیر کرد.
دکتر زالی از رئیس بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد تهران تقدیر کرد

به گزارش خبرایران از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در متن این تقدیر نامه آمده است:

شکر و سپاس خداوند متعالی را سزاست که ما را از موهبت شناخت و هدایت متنعم فرمود و باب علم و معرفت را بر رهپویان دانش گشود و در این مسیر، دانش و معرفت را از دل و جان دانشمندان همچون چشمه های نور بر زبان و قلم جاری ساخت.

بدون تردید، بالندگی و رشد در این مسیر محقق نشده است مگر با قبول وظایف خطیر در عرصه های تربیت نیروهای متخصص توسط اساتید محترم و فرهیخته دانشگاه که رسالتی بی بدیل، حساس و تاثیرگذار را بخصوص در این روزهای سخت مبارزه با ویروس کرونا که این بیماری هولناک بر جان و سلامت تمامی مردم جهان سایه انداخته است، بر دوش کشیده اند.

با تقدیم شایسته ترین احترام، انتخاب مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید دکتر لبافی نژاد را به عنوان "مرکز آموزشی برگزیده پانزدهمین جشنواره آموزشی دانشگاه در طرح اعتبار بخشی بیمارستان های آموزشی" خدمت جنابعالی و همکاران محترم حوزه آموزش آن مرکز تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه احدیت توفیق روزافزون برایتان آرزومندم. امید است در راه تعلیم و تربیت فرزندان ایران اسلامی و گسترش مرزهای اخلاق حرفه ای در دانشگاه موفق و موید باشید.

 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب