امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ [2022/12/04]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 54684 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

در راستای توانمندسازی 2020 محله کشور برگزار گردید؛

افتتاح جشنواره ملی «هم آوا با آرزوها» و رونمایی از نخستین سامانه پیام رسان رمزپایه کشور

خبرایران : در آیین افتتاح جشنواره ملی «هم آوا با آرزوها» که با رویکرد توانمندسازی کودکان و نوجوانان 7 تا 15 ساله در 2020 محله سراسر کشور برگزار می شود از نخستین سامانه رمزپایه کشور تحت عنوان برگ رونمایی شد.
افتتاح جشنواره ملی «هم آوا با آرزوها» و رونمایی از نخستین سامانه پیام رسان رمزپایه کشور
به گزارش خبرایران، در این مراسم که با حضور آقای دکتر آقامحمدی، معاون اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو تشخیص مصلحت نظام و مسئولین نهادهای مالی و بانکی کشور و اصحاب رسانه برگزار گردید ضمن تبیین رویکردها، راهکارها و نقشه راه اجرایی برای استعدادیابی و توانمندسازی کودکان و نوجوان در محلات آسیب پذیر از سامانه بومی پیام رسان برگ با شعار «بهای رفاقت گروهی» رونمایی گردید.
همچنین در این مراسم توسط مدیرعامل مؤسسه برگ زیتون رمزپایه به عنوان حامی جشنواه «هم آوا با آرزوها» به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی و رونمایی از نخستین سامانه توکنایز در بستر فناوری بلاکچین بومی برگ به کلیه اصحاب رسانه و خبرنگاران کشور واحد رمزپایه اسمارت زر با پشتوانه بیمه عمر و سرمایه گذاری از طریق صرافی بین المللی باینانس هدیه داده شد.
کلیه خبرنگاران و اصحاب رسانه می توانند با مراجعه به سامانه پیام رسان بومی برگ به نشانی  https://bzapp.ir ارز دیجیتال دارای پشتوانه اسمارت زر را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است توکن بهادار اسمارت زر (SmartZAR) با نماد SZR در عرضه اولیه آن که توسط مؤسسه برگ زیتون رمزپایه در صرافی بین المللی باینانس با ارزش پایه 220 دلار منتشر گردیده است.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب