امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ [2022/12/04]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 54484 تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۳:۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

هشدار به وزارت آموزش و پرورش درباره امتحانات دردوران کرونا؛

فیروزجایی : جان دو میلیون دانش آموز دوره های نهم و دوازدهم را با امتحانات حضوری به خطر نیندازید

خبرایران : علی کریمی فیروزجایی عضو هیات رئیسه مجلس ضمن هشدار به وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد داد برای جلوگیری از فاجعه کرونایی شرکت حضوری یا غیر حضوری در امتحانات دو میلیون دانش آموزان مقطع نهم و دوازدهم اختیاری باشد.
فیروزجایی : جان دو میلیون دانش آموز دوره های نهم و دوازدهم را با امتحانات حضوری به خطر نیندازید

به گزارش خبرایران، علی کریمی فیروزجایی عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به نزدیک شدن به ایام امتحانات دانش آموزان طی یک نامه ای به وزیر آموزش و پرورش مراتب اعتراض خود را به برگزاری حضوری امتحانات نهایی دو میلیون دانش آموزان مقاطع نهم و دوازدهم که می تواند منجر به فاجعه کرونایی دیگر بشود اعلام کرد.


متن کامل نامه به شرح زیر است:

با امتحانات حضوری جان دو میلیون دانش آموز دوره های نهم و دوازدهم را به خطر نیندازید

 اعتراض این نماینده مجلس در حالی است که چند روز گذشته وزیر آموزش و پرورش گفت: امتحانات به دو صورت حضوری و غیرحضوری است. اصرار داریم که امتحانات پایه نهم و دوازدهم حضوری برگزار شوند. این سوال مطرح شده است که "چرا در چنین شرایطی روی امتحانات حضوری تکیه می شود؟" ما به طور قطع بدون هماهنگی با ستاد ملی کرونا و رعایت ملاحظات، سفارش ها و پروتکل های بهداشتی کاری انجام نخواهیم داد.

حاجی میرزایی همچنین توضیح داد که این کار زمانی انجام می شود که با مسئولین بهداشت هماهنگ شده باشد و از این جهت نگرانی وجود ندارد. اما این کار به خاطر شما دانش آموزان است زیرا امتحانات این دو پایه امتحانات تاثیرگذاری است و در آینده شغلی و تحصیلی تان اثرگذار است و اگر غیرحضوری باشد احتمال تضعیف حقوق شما وجود دارد و نگرانی هایی پیرامون همسانی نمره دهی و سنجش تحصیلی دانش آموزان ایجاد می شود. باید امتحانات یکسانی برگزار و مطمئن باشیم حق هیچ دانش آموزی تضعیف نمی شود

 گیتار شیراز ، بزرگترین کارگاه ساخت و فروش «گیتار»، «تار»، «سنتور» و «کمانچه» در ایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب