امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ [2024/04/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 53585 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۳:۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

جلسات انتخاب برترین ‎های بیستمین جشنواره چاپ در سه بخش برگزار شد

خبرایران : مدیر اجرایی بیستمین جشنواره ملی چاپ از برگزاری جلسات کمیته انتخاب صادرکننده نمونه، بانوی فعال حوزه چاپ و نوآور کارآفرین این دوره از جشنواره با حضور فعال اعضای صنف خبر داد.
جلسات انتخاب برترین ‎های بیستمین جشنواره چاپ در سه بخش برگزار شد

به گزارش خبرایران، محسن شمس؛ مدیر اجرایی بیستمین جشنواره چاپ از برگزاری جلسه کمیته انتخاب صادرکننده نمونه بیستمین جشنواره ملی چاپ خبر داد و گفت: با در نظر گرفتن شاخص‌های تدوین شده عملکرد ۲۲ پرونده بررسی شد. این جلسه روز سه‌شنبه(۱۴ بهمن ماه) با حضور بابک عابدین؛ رئیس هیئت مدیره اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران، امیرحسین پیشان؛ کارشناس دفتر چاپ و نشر برگزار شد و در پایان صادرکننده برتر انتخاب شد.

محسن شمس همچنین از برگزاری جلسه کمیته نوآور کارآفرین با حضور نمایندگان تشکل‎های چاپ خبر داد و گفت: همزمان با میلاد حضرت فاطمه(س) این جلسه در محل اتحادیه چلپخانه‎داران با حضور احمد ابوالحسنی، جلیل غفاری و مجتبی معراج محمدی روز چهارشنبه(۱۵ بهمن ماه) برگزارشد. ۴۰ پرونده با حضور اعضا بررسی و در پایان نوآور کارآفرین این دوره از جشنواره انتخاب شد.

وی ادامه داد: همچنین با حضور اعضای صنف جلسه دیگری برای انتخاب بانوی نمونه چاپ در محل شرکت تعاونی لیتوگرافان برگزار شد. در این جلسه ۱۵ پرونده با حضور غلامرضا شجاع، میریونس جعفری، رضا انصاری، امیر شهریارپور و مسعود حاجی حسینی مورد بررسی قرار گرفت.

وی در پایان تصریح کرد: صادرکننده نمونه محصولات چاپی، بانوی فعال حوزه چاپ و نوآور کارآفرین بیستمین جشنواره چاپ در مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد.

بیستمین جشنواره ملی چاپ در زمستان ۱۳۹۹ برگزار می‌شود و متقاضیان حضور در بخش مسابقات چاپی می‎توانند برای شرایط حضور در رقابت و ثبت‎نام در بخش مسابقات به پایگاه جشنواره ملی چاپ به آدرس https://nppf.farhang.gov.ir/ مراجعه کنند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب